Nafukovací plechovka, V
Kód: ZBO-302458 ZBO-302544 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Dokážeme vytvořit kopii plechovky značky piva, energetického i nealkoholického nápoje
- Nafukovací válec nabízí velkou reklamní plochu, kterou využijete na společenských i sportovních akcích
- Široké spektrum rozměrů umožňuje použití i ve vnitřních prostorech
- Montáž je možné provádět i na nezpevněných podkladech
- Ventilátor nepřetržitě doplňuje vzduch a drží tak optimální tvar plechovky po celou dobu akce
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací plechovka
- 1x Kotvící sada
- 1x Integrovaný ventilátor
- 1x Transportní taška z PVC materiálu
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací plechovka |
|---|---|
| Materiál | Elastický polyuretanový materiál |
| Výška nafukovadla | 2 m / 3 m / 4 m |
| Průměr nafukovadla | 1,1 m / 1,65 m / 2,2 m |
| Doba nafouknutí | <10 min |
| Transportní váha | 20 kg / 25 kg / 25 kg |
| Další rozměry | Na dotaz |
| Nafukovací systém | Ventilátor je součástí nafukovadla, napájení 230 V, výkon 260 W |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Obsah balení | Nafukovadlo s ventilátorem, transportní taška PVC, kotvící set |
[/custom záložka]
Jednoduchá instalace a transport
- Nafouknutí a sestavení zvládnete během několika minut bez potřeby nářadí.
- Po vyfouknutí je produkt kompaktní a snadno přenositelný v odolné transportní tašce.

Kvalitní detailní potisk
- Sublimační tisk zaručuje syté barvy a vysokou ostrost i při složitější grafice.
- Potisk pokrývá celou plochu a lze jej zcela přizpůsobit vaší vizuální identitě.

Skvělá viditelnost na akcích i z velké vzdálenosti
- Díky výraznému tvaru a kontrastní grafice si Vás lidé všimnou i ve velkém davu.
- Výborný orientační bod a nepřehlédnutelný prvek, který přitahuje pozornost k vaší značce.

Odolný materiál plechovky nevyžaduje častou údržbu – je vždy připravena k použití
- Materiál je omyvatelný, odolný vůči vodě, UV záření i mechanickému poškození.
- Vhodný pro opakované použití v interiéru i náročných venkovních podmínkách.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | S ventilátorem |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací plechovka, V |