Nafukovací plechovka, P
Kód: ZBO-305457 ZBO-305458 ZBO-305456 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Celá plocha plechovky se dá potisknout dle Vašich představ a požadavků
- Ideální pro vnitřní i venkovní eventy
- Montáž je možné provádět i na nezpevněných podkladech
- Materiál výroby: jádro + venkovní opláštění 100% PES
- Ve sbaleném stavu zabere plechovka minimum místa
- Možnost vyrobit plechovku v atypickém rozměru
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Tisk do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Materiál pro tisk: 100% PES
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je celoplošně potištěna
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Permanentní nafukovací plechovka
- 1x Kotvící sada
- 1x Transportní taška z PVC materiálu
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Permanentní plechovka |
|---|---|
| Materiál opláštění | Elastický polyuretanový materiál |
| Výška nafukovadla | 2 m / 3 m / 4 m / Na dotaz |
| Průměr nafukovadla | 75 cm / 110 cm / 150 cm / Na dotaz |
| Doba nafouknutí | <10 min / <10 min / <10 min |
| Transportní váha | 15 kg / 15 kg / 20 kg / Na dotaz |
| Nafukovací systém | Nevyžaduje průběžné doplňování vzduchu a stálé připojení ke zdroji elektrické energi |
| Ventily | Nafukovací ventil a pojistný ventil nejvyšší kvality |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Obsah balení | Nafukovadlo, kotvící set, transportní taška |
[/custom záložka]
Plechovka se vejde do jedné transportní tašky i s příslušenstvím
- Kompaktní balení usnadňuje přepravu na jakoukoliv akci.
- Všechno vybavení přehledně uložíte na jedno místo.

Vysoce kvalitní celo potisk prováděn digitální sublimací
- Tisk zachová i jemné detaily a přesné logo vaší značky.
- Sublimační technologie zaručuje stálost barev i při venkovním použití.

Skvělá viditelnost ze všech stran i z větší vzdálenosti zaručuje, že budete vidět
- Realistický tvar plechovky přitáhne pozornost a funguje jako originální poutač.
- Viditelnost ve 360° podpoří zapamatovatelnost a zaujme kolemjdoucí.

Odolný materiál plechovky nevyžaduje častou údržbu – je vždy připravena k použití
- Materiál je omyvatelný, odolný vůči vodě, UV záření i mechanickému poškození.
- Díky pevné konstrukci a odolnosti můžete produkt využívat opakovaně bez známek opotřebení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Permanentní (bez ventilátoru) |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací plechovka, P |