Nafukovací balón Alfa, V
Kód: ZBO-302420 ZBO-302418 ZBO-302416 ZBO-302414 ZBO-302411 ZBO-302308 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Snadná manipulace a transport
- Na přání lze do balonu zakomponovat elektrickou zásuvku pro dobíjení elektronických zařízení
- Lze zvolit barvu mřížky ventilátoru v souladu s Vaší grafikou
- Vyrobený z odolného a lehce omyvatelného materiálu PES
- Balón lze prosvětlid LED pro efektivní reklamu ve večerních hodinách
- Integrovaný ventilátor automaticky nafoukne balón v řádu minut a doplňuje vzduch po celou dobu akce
- S lehkostí ho postavíte i na nezpevněném podkladu
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací balón Alfa
- 1x Kotvící sada
- 1x Vestavěný ventilátor s mřížkou v barvě nafukovadla
- 1x Transportní taška z PVC materiálu
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací balón Alfa |
|---|---|
| Matriál | PES 230g/m2 |
| Nafukovací systém | Ventilátor s mřížkou v barvě balónu, napájení 230 V, 260 W, přesné specifikace jsou závislé na velikosti balónu |
| Podsvícení | Balon lze prosvětlit pomocí LED |
| Typ potisku | Sublimace |
| Obsah balení | Nafukovací balón Alfa, transportní taška PVC, ventilátor s mřížkou, kotvící set |
| Doplňující informace | Na každý balón lze upevnit pomocí suchých zipů reklamní banner – potřeba uvést do poznámky – náš obchodník se s vámi spojí a upřesní detaily |
| Parametr | Alfa |
|---|---|
| Průměr balónu | 2,27 m / 3,28 m / 3,88 m / 4,65 m |
| Výška balónu | 3 m / 4 m / 5 m / 6 m |
| Doba nafouknutí | <10 min / <10 min / <15 min / <15 min |
| Transportní váha | 25 kg / 25 kg / 30 kg / 30 kg |
[/custom záložka]
Výrazné a praktické řešení propagace, které zaujme i na větší vzdálenos
- Díky velkému objemu a výšce je nafukovadlo viditelné i z větších vzdáleností nebo davu.
- Výrazné tvary a potisk přitáhnou pozornost, ať už jste na festivalu, veletrhu nebo v obchodním centru.

Skvělá volba pro velkoplošnou reklamu s vlastní grafikou
- Celoplošný potisk umožňuje plné využití reklamní plochy včetně zaoblených tvarů.
- Grafiku lze zpracovat na míru, takže přesně vystihne značku, produkt nebo kampaň.

Díky odolnému materiálu je ideální volbou pro vnitřní i venkovní použití
- Použité PES materiály odolávají UV záření, větru i lehkému dešti.
- Povrch se snadno udržuje čistý a dlouhodobě si zachovává atraktivní vzhled.

Integrovaný ventilator automaticky nafoukne balón v řádu minut
- Stačí zapojit do zásuvky a během 2–5 minut je balón připraven k použití.
- Instalace je rychlá a bez námahy i pro jednu osobu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací balóny |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací balón Alfa, V |