Nafukovací brána obdelník s potiskem, V
Kód: ZBO-302257 ZBO-302256 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Možnost nasvícení ve večerních hodinách
- Nepřetržitý přísun vzduchu udržuje optimální tvar a tlak brány po celou dobu akce
- Bránu lze stavět na zpevněných i nezpevněných podkladech
- Na přání lze bránu doplnit o zásuvku 230 V pro napájení elektrických zařízení
- Možnost doplnění atypického 3D elementu na míru
- Snadná a rychlá montáž
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací brána obdelník
- 1x Kotvící sada
- 1x Vestavěný ventilátor
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací brána obdelník |
|---|---|
| Materiál | PES 230 g/m2 |
| Vnější rozměr brány | 8x4 m 11,2x5,6 m |
| Vnitřní rozměr brány | 5,4x2,7 m 8x4 m |
| Průměr profilu brány | 1,3 m 1,6 m |
| Transportní váha | 35 kg 55 kg |
| Banner na suchý zip | Banner na břevno 5×1 m, Banner na nohu brány 1×2 m Banner na břevno 8,5x1,3 m, Banner na nohu 4x1,3 m |
| Doba nafouknutí | <10 min <20 min |
| Nafukovací systém | Ventilátor je součástí brány, napájení 230 V, 260 W, přesné specifikace jsou závislé na velikosti brány |
| Podsvícení | Bránu lze prosvětlit pomocí LED |
| Bannery na přání | Na nafukovací bránu je možné upevnit bannery na míru jednoduše pomocí suchých zipů |
| Obsah balení | Nafukovadlo, vnitřní ventilátor, kotvící set, transportní taška |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Doplňující informace | Na přání zajistíme elektrickou zásuvku pro dobíjení elektronických zařízení. Bránu lze doplnit o bannery se suchými zipy, které je možné vyrobit na míru |
[/custom záložka]
Velká plocha pro vlastní potisk včetně 3D designových doplňků na míru
- Nabízí široký prostor pro výrazné zobrazení loga, sloganu nebo vizuálu kampaně.
- Na poptávku je možnost přidání 3D prvků (např. replik produktů nebo tvarových doplňků) zvyšuje originalitu a přitažlivost brány.

Odolný a snadno omyvatelný laminovaný PES+PVC materiál zaručuje dlouhou životnost
- Materiál odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému namáhání při častém používání.
- Povrch je omyvatelný a udržuje si reprezentativní vzhled i po mnoha instalacích.

Snadný transport brány v transportní tašce
- Po vyfouknutí je brána kompaktní, skladná a snadno přenosná v jedné transportní tašce.
- Odolná transportní taška chrání bránu a usnadňuje manipulaci i skladování.

Bránu lze prosvětlit pomocí LED osvětlení pro viditelnost i ve večerních hodinách
- LED osvětlení zvýrazní grafiku a zajišťuje viditelnost brány i po setmění
- Světelné doplňky vytváří působivý efekt, který zaujme na večerních akcích, festivalech nebo prezentacích.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | S ventilátorem |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací brána obdelník s potiskem, V |