Nafukovací brána mnohoúhelník bez potisku, V
Kód: ZBO-306482 ZBO-306480 ZBO-306478 ZBO-306476 ZBO-306474 ZBO-306472 ZBO-306470 ZBO-306468 ZBO-306466 ZBO-306461 ZBO-306457 ZBO-306455 ZBO-306453 ZBO-306451 ZBO-306449 ZBO-306447 ZBO-306445 ZBO-306481 ZBO-306479 ZBO-306477 ZBO-306475 ZBO-306473 ZBO-306471 ZBO-306469 ZBO-306467 ZBO-306465 ZBO-306460 ZBO-306456 ZBO-306454 ZBO-306452 ZBO-306450 ZBO-306448 ZBO-306446 ZBO-306444 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Výrazný mnohoúhelníkový tvar zaujme hned na první pohled
- Drží tvar po celou dobu akce díky vestavěnému ventilátoru napájenému z 230 V zásuvky
- Bránu lze stavět na zpevněných i nezpevněných podkladech
- Na přání lze bránu doplnit o zásuvku 230 V pro napájení elektrických zařízení
- Snadná a rychlá montáž
- Na břevno brány lze upevnit banner s vlastním potiskem
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací brána
- 1x Kotvící sada
- 1x Vestavěný ventilátor
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací brána mnohoúhelník |
|---|---|
| Materiál | PES 230 g/m2 |
| Vnější rozměr brány | 8x4 m |
| Vnitřní rozměr brány | 5,4x2,7 m |
| Průměr profilu brány | 1,3 m |
| Transportní váha | 35 kg |
| Banner na suchý zip | Banner na břevno 4×1 m |
| Doba nafouknutí | <10 min |
| Nafukovací systém | Ventilátor je součástí brány, napájení 230 V, 260 W, přesné specifikace jsou závislé na velikosti brány |
| Podsvícení | Bránu lze prosvětlit pomocí LED |
| Bannery na přání | Na nafukovací bránu je možné upevnit bannery na míru jednoduše pomocí suchých zipů |
| Obsah balení | nafukovací brána, vnitřní ventilátor, kotvící set, transportní taška |
| Doplňující informace | Na přání zajistíme elektrickou zásuvku pro dobíjení elektronických zařízení. Bránu lze doplnit o bannery se suchými zipy, které je možné vyrobit na míru |
[/custom záložka]
Nepřehlédnutelný mnohoúhelníkový tvar
- Neobvyklá geometrie okamžitě poutá pozornost a odlišuje vás od běžných konstrukcí nafukovadel.
- Tvar vypadá atraktivně z různých úhlů a dodává eventu moderní, dynamický vzhled.

Univerzální reklamní využití
- Na břevnu brány jsou před připravené suché zipy pro upevnění banneru s vlastním potiskem.
- Jednoduše měňte grafiku nebo sdělení podle kampaně nebo typu akce.

Snadný transport brány v transportní tašce
- Po vyfouknutí je brána kompaktní, skladná a snadno přenosná v jedné transportní tašce.
- Odolná transportní taška chrání bránu a usnadňuje manipulaci i skladování.

Bránu lze prosvětlit pomocí LED osvětlení pro viditelnost i ve večerních hodinách
- LED osvětlení zvýrazní grafiku a zajišťuje viditelnost brány i po setmění
- Světelné doplňky vytváří působivý efekt, který zaujme na večerních akcích, festivalech nebo prezentacích.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | S ventilátorem |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací brána mnohoúhelník bez potisku, V |