Nafukovací brána obdelník bez potisku, V
Kód: ZBO-306517 ZBO-306515 ZBO-306513 ZBO-306511 ZBO-306509 ZBO-306507 ZBO-306505 ZBO-306503 ZBO-306501 ZBO-306499 ZBO-306497 ZBO-306495 ZBO-306493 ZBO-306491 ZBO-306489 ZBO-306487 ZBO-306485 ZBO-306516 ZBO-306514 ZBO-306512 ZBO-306510 ZBO-306508 ZBO-306506 ZBO-306504 ZBO-306502 ZBO-306500 ZBO-306498 ZBO-306496 ZBO-306494 ZBO-306492 ZBO-306490 ZBO-306488 ZBO-306486 ZBO-306484 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Možnost přidat prosvícení pro použití ve večerních hodinách
- Nepřetržitý přísun vzduchu udržuje optimální tvar a tlak brány po celou dobu akce
- Bránu lze stavět na zpevněných i nezpevněných podkladech
- Na přání lze bránu doplnit o zásuvku 230 V pro napájení elektrických zařízení
- Snadná a rychlá montáž
- Na břevno brány lze upevnit banner s vlastním potiskem
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací brána obdelník
- 1x Kotvící sada
- 1x Vestavěný ventilátor
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací brána obdelník |
|---|---|
| Materiál | PES 230 g/m2 |
| Vnější rozměr brány | 8x4 m |
| Vnitřní rozměr brány | 5,4x2,7 m |
| Průměr profilu brány | 1,3 m |
| Transportní váha | 35 kg |
| Banner na suchý zip | Banner na břevno 5×1 m |
| Nafukovací systém | Ventilátor je součástí brány, napájení 230 V, 260 W, přesné specifikace jsou závislé na velikosti brány |
| Podsvícení | Bránu lze prosvětlit pomocí LED |
| Obsah balení | nafukovací brána, vnitřní ventilátor, kotvící set, transportní taška |
| Doplňující informace | Na přání zajistíme elektrickou zásuvku pro dobíjení elektronických zařízení. Bránu lze doplnit o bannery se suchými zipy, které je možné vyrobit na míru |
[/custom záložka]
Univerzální reklamní využití
- Na břevnu brány bez potisku jsou připravené suché zipy pro upevnění banneru s vlastním potiskem.
- Jednoduše měňte grafiku nebo sdělení podle kampaně nebo typu akce.

Odolný a snadno omyvatelný laminovaný PES materiál zaručuje dlouhou životnost
- Materiál odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému namáhání při častém používání.
- Povrch je omyvatelný a udržuje si reprezentativní vzhled i po mnoha instalacích.

Snadná manipulace a pohodlný přenos brány v transportní tašce
- Po vypuštění vzduchu se brána složí do kompaktní velikosti a snadno se přenáší.
- Odolná transportní taška chrání bránu a usnadňuje manipulaci i skladování.

Bránu lze prosvětlit pomocí LED osvětlení pro viditelnost i ve večerních hodinách
- LED osvětlení zvýrazní grafiku a zajišťuje viditelnost brány i po setmění
- Světelné doplňky vytváří působivý efekt, který zaujme na večerních akcích, festivalech nebo prezentacích.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | S ventilátorem |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací brána obdelník bez potisku, V |