Bočnice 4,5m ke stanu Rapid Premium bez potisku
Kód: ZBO-301995 ZBO-301990 ZBO-301985 ZBO-301980 ZBO-301975 ZBO-304851 ZBO-304846 ZBO-304841 ZBO-304836 ZBO-304831 ZBO-304958 ZBO-304953 ZBO-304948 ZBO-304943 ZBO-304938 ZBO-305065 ZBO-305060 ZBO-305055 ZBO-305050 ZBO-305045 ZBO-305172 ZBO-305167 ZBO-305162 ZBO-305157 ZBO-305152 ZBO-305279 ZBO-305274 ZBO-305269 ZBO-305264 ZBO-305259 ZBO-305386 ZBO-305381 ZBO-305376 ZBO-305371 ZBO-305366 ZBO-306352 ZBO-306347 ZBO-306342 ZBO-306337 ZBO-306332 ZBO-305752 ZBO-305747 ZBO-305742 ZBO-305737 ZBO-305732 ZBO-305828 ZBO-305823 ZBO-305818 ZBO-305813 ZBO-305808 ZBO-305903 ZBO-305898 ZBO-305893 ZBO-305888 ZBO-305883 ZBO-305978 ZBO-305973 ZBO-305968 ZBO-305963 ZBO-305958 ZBO-306053 ZBO-306048 ZBO-306043 ZBO-306038 ZBO-306033 ZBO-306128 ZBO-306123 ZBO-306118 ZBO-306113 ZBO-306108 ZBO-306203 ZBO-306198 ZBO-306193 ZBO-306188 ZBO-306183 ZBO-306278 ZBO-306273 ZBO-306268 ZBO-306263 ZBO-306258 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem stanu 4,5 m
- Výběr barvy dle vzorníku
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 4,5 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr varian
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků.

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 2,5m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Premium |
|---|---|
| Typ: | Bočnice bez potisku |
| Rozměr: | 4,5m |