Bočnice 4m ke stanu Rapid Extreme bez potisku
Kód: ZBO-302031 ZBO-302025 ZBO-302019 ZBO-302013 ZBO-302007 ZBO-304887 ZBO-304881 ZBO-304875 ZBO-304869 ZBO-304863 ZBO-304994 ZBO-304988 ZBO-304982 ZBO-304976 ZBO-304970 ZBO-302952 ZBO-302950 ZBO-302949 ZBO-302951 ZBO-305077 ZBO-305208 ZBO-305202 ZBO-305196 ZBO-305190 ZBO-305184 ZBO-302887 ZBO-305309 ZBO-302885 ZBO-305297 ZBO-305291 ZBO-305422 ZBO-305416 ZBO-305410 ZBO-305404 ZBO-305398 ZBO-306386 ZBO-306381 ZBO-306376 ZBO-306370 ZBO-306364 ZBO-305790 ZBO-305784 ZBO-305778 ZBO-305772 ZBO-305766 ZBO-305865 ZBO-305859 ZBO-305853 ZBO-305847 ZBO-305841 ZBO-305940 ZBO-305934 ZBO-305928 ZBO-305922 ZBO-305916 ZBO-306015 ZBO-306009 ZBO-306003 ZBO-305997 ZBO-305991 ZBO-306090 ZBO-306084 ZBO-306078 ZBO-306072 ZBO-306066 ZBO-306165 ZBO-306159 ZBO-306153 ZBO-306147 ZBO-306141 ZBO-306240 ZBO-306234 ZBO-306228 ZBO-306222 ZBO-306216 ZBO-306315 ZBO-306309 ZBO-306303 ZBO-306297 ZBO-306291 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem 4 m
- Výběr barvy dle vzorníku
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 4 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr variant
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 4 m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Extreme |
|---|---|
| Typ: | Bočnice bez potisku |
| Rozměr: | 4m |