Bočnice 3m ke stanu Rapid Premium bez potisku
Kód: ZBO-301992 ZBO-301987 ZBO-301982 ZBO-301977 ZBO-301972 ZBO-302675 ZBO-304843 ZBO-302967 ZBO-304833 ZBO-302969 ZBO-304955 ZBO-304950 ZBO-304945 ZBO-304940 ZBO-304935 ZBO-303000 ZBO-305057 ZBO-303001 ZBO-305047 ZBO-302999 ZBO-305169 ZBO-305164 ZBO-305159 ZBO-305154 ZBO-305149 ZBO-305276 ZBO-305271 ZBO-305266 ZBO-305261 ZBO-305256 ZBO-305383 ZBO-305378 ZBO-302208 ZBO-305368 ZBO-302209 ZBO-306353 ZBO-306348 ZBO-306343 ZBO-306338 ZBO-306333 ZBO-305753 ZBO-305748 ZBO-305743 ZBO-305738 ZBO-305733 ZBO-305829 ZBO-305824 ZBO-305819 ZBO-305814 ZBO-305809 ZBO-305904 ZBO-305899 ZBO-305894 ZBO-305889 ZBO-305884 ZBO-305979 ZBO-305974 ZBO-305969 ZBO-305964 ZBO-305959 ZBO-306054 ZBO-306049 ZBO-306044 ZBO-306039 ZBO-306034 ZBO-306129 ZBO-306124 ZBO-306119 ZBO-306114 ZBO-306109 ZBO-306204 ZBO-306199 ZBO-306194 ZBO-306189 ZBO-306184 ZBO-306279 ZBO-306274 ZBO-306269 ZBO-306264 ZBO-306259 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem stanu 3 m
- Výběr barvy dle vzorníku
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 3 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr varian
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků.

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 2,5m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Premium |
|---|---|
| Typ: | Bočnice bez potisku |
| Rozměr: | 3m |