Slunečník Prostor P6
Kód: WEB-000253Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Modulární reklamní slunečník pro zastínění velkých prostorů
- Umístění nosného sloupu mimo střed zaručuje více užitého prostoru pod slunečníkem
- Snadná manipulace a otevírání díky vzduchovému pístu
- Kvalitní odolné materiály konstrukce a možnost výběru barev opláštění
- Jednoduchá údržba a voděodolnost materiálu
[custom záložka]
Příslušenství
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Slunečník Prostor P6 |
|---|---|
| Materiál rámu | Lakovaný hliník v barvě dle vzorníku |
| Materiál opláštění | Akryl 190 g/m2 nebo polyester 190 g/m2 |
| Nosný sloup | 10x10 cm |
| Rozměr slunečníku | Čtverec - 2,5x2,5 m nebo 3x3 m Osmiúhelník - ø 3,5 m nebo 4,2 m |
| Vlastnosti opláštění | Vodoodpudivý materiál |
| Uchycení | Lze na jeden nosný sloup umístit 1 až 4 kusy slunečníků |
| Ovládání | Manuální nebo varianta s dálkově řízeným elektromotorem |
| Doplňující informace | Větší počet slunečníků na jednom nosníku lze spojit okapem, celá plocha zůstane chráněna proti slunci |
[/custom záložka]
Modulární architektura pro variabilní zastínění
- Až čtyři stínící plochy kombinované na jednom rámu rozšiřují možnosti využití prostoru.
- Sloup mimo střed zajišťuje více užitého místa pod slunečníkem.

Jednoduché otevírání pomocí vzduchového pístu
- Rozložení a složení slunečníku během pár vteřin bez námahy
- Jednoduché a plynulejší ovládání je ideální pro každodenní používání.

Prémiové materiály pro dlouhodobé venkovní využití
- Hliníkový rám je elegantní, odolný a snadno se udržuje.
- Akryl nebo polyester zaručují UV ochranu, voděodolnost i odolnost vůči plísním.

Široké možnosti sestavení a kotvení
- Moderní design umožňuje montáž na stěnu, podlahu nebo do země bez kompromisů.
- Jednoduchá instalace umožňuje flexibilitu uspořádání dle aktuální potřeby.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prémiové slunečníky Prostor |
|---|---|
| Typ: | Slunečník Prostor P6 |