Slunečník se zátěží
Kód: KOM-000129Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Slunečník je ukotven v plastové nádrži na vodu, která drží slunečník stabilně vzpřímený
- Vhodný pro jakýkoli typ restauračního zařízení nebo venkovní akce díky
- Možnost potisknout slunečník celoplošně vlastní grafikou, a to včetně volánů
- Slunečník je možné naklánět dle potřeby
- Zabezpečovací systém PUSH-PIN (Snadná demontáž zmáčknutím červeného tlačítka)
[custom záložka]
Accessories
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Přímý digitální tisk (DTG – Direct to garment:
- Zaručený barevný výstup – plnobarevný přímý digitální tisk
- Lze tisknout barevné přechody a gradient
- Tiskne se přímo na 100% polyesterovou tkanou látku, což zaručuje stálost potisku
- Neomezená barevnost tisku ve vysokém rozlišení, fotografická kvalita
- Tisk je možný do nejmenších detailů, stínování a barevných přechodů
- UV stabilizace, voděodolnost, ošetření proti plísním
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Reklamní slunečník
- 1x Vodní zátěžová nádoba
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Reklamní slunečník se zátěží |
|---|---|
| Konstrukce | Ocelová konstrukce s povrchovou úpravou komaxit |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Typ potisku | Přímý digitální tisk |
| Počet ramen slunečníku | 8 |
| Rozměr | ø 1,8 m |
| Průměr nohy slunečníku | 2,2 cm |
| Výška ve vrcholu | 2,1 m |
| Váha | 4,0 kg |
| Přepravní délka | 1,2 m |
| Systém zajištěn | PUSH-PIN |
| Základna slunečníku | Vodní zátěž |
[/custom záložka]
Spojení ochrany před sluncem a plochy pro potisk
- Poskytuje příjemný stín pro hosty během celé akce.
- Vaše značka je nepřehlédnutelná díky výraznému potisku.

Chytrá investice do prezentace
- Nabízí skvělý poměr kvality, funkčnosti a ceny.
- Umožňuje profesionální vzhled s maximální mobilitou.

Profesionální potisk bez kompromisů
- Sublimační technologie garantuje jasné a věrné barvy a detail.
- Potisk je součástí struktury látky, zachovává si tak kvalitu i po letech.

Snadná manipulace a skladnost
- Díky jednoduché konstrukci bez složitého kotvení se rychle rozloží i složí.
- Nízká hmotnost umožňuje snadné přenášení a uložení prakticky kamkoliv.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní slunečníky s potiskem |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Typ: | Slunečník se zátěží |