Slunečník Prostor P2
Kód: WEB-000251Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Prémiová kvalita belgických slunečníků Prostor
- Tento slunečník nabízí typ stínící látky se 100% UV ochranou
- Jednoduchá manipulace
- 5-ti letá garance barevné stálosti materiálu opláštění
[custom záložka]
Příslušenství
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Slunečník Prostor P2
- 1x Betonová základna
- 1x Ochranný vak
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Slunečník Prostor P2 |
|---|---|
| Materiál rámu | Stabilní hliníková konstrukce v elegantní šedé barvě |
| Materiál opláštění | Gramáž 190 g/m2 |
| Rozměr slunečníku | Šestiúhelník o ø 2,7 m |
| Vlastnosti opláštění | Vodoodpudivý materiál |
| Pohyblivost | Teleskopické rameno: 150 - 210 cm |
| Ovládání | Manuální |
| Uchycení | Na nosný sloup |
[/custom záložka]
Luxusní design s maximální UV ochranou
- Šestiúhelníkový tvar dodává symetrii, která Vás osloví estetickým designem.
- Opláštění s plnou UV ochranou a vysokou gramáží chrání hosty.

Prémiová kvalita s dlouhou životností
- Konstrukce slunečníku Prostor v sobě kombinuje preciznost a prémiové materiály
- Pětiletá záruka na barevnou stálost.

Jednoduché použití bez kompromisů
- Silný hliníkový rám a betonový podstavec udrží slunečník pevně na místě.
- Upevnění ve tvaru šestiúhelníku zajišťuje rovnoměrnou odolnost vůči nárazům.

Spolehlivá stabilita za každého počasí
- Hliníková konstrukce a základna drží slunečník pevně i při náhlých poryvech větru.
- Stabilní ukotvení chrání slunečník a prodlužuje životnost vybavení.
