Slunečník Prostor P8
Kód: WEB-000255Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Prémiové materiály: UV odolné akrylové/polyesterové potahy (290 g/m² a 200 g/m2), vodoodpudivé, odolné vůči plísni, barevně stálý (záruka 5 let)
- Pohodlné ovládání díky vzduchovému pístu pro snadné rozkládání a skládání jedním pohybem
- Stabilní kotvení s možností kotvení do země, na ocelový kříž nebo zabetonovanou podlahovou patku
[custom záložka]
Příslušenství
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Slunečník Prostor P8 |
|---|---|
| Materiál rámu | Lakovaný hliník v barvě dle vzorníku |
| Materiál opláštění | Akryl 190 g/m2 nebo polyester 190 g/m2 |
| Nosný sloup | 8x8 cm |
| Rozměr slunečníku | Čtverec - 4x4 m |
| Vlastnosti opláštění | Vodoodpudivý materiál |
| Ovládání | Manuální nebo varianta s dálkově řízeným elektromotorem |
| Uchycení | Na nosný sloup |
[/custom záložka]
Široká stínící plocha pro maximální využití prostoru
- Slunečník 4×4 m poskytuje spolehlivý stín pro relax, stolování i venkovní setkávání.
- Elegantní čtvercový tvar zvýrazní prostor a dodá mu stylový charakter..

Snadné ovládání pomocí vzduchového pístu
- Stačí jeden jednoduchý pohyb k rozložení i složení slunečníku.
- Pohodlné a bez namáhání materiálu – ideální pro každodenní použití.

Prémiové materiály pro dlouhodobou životnost
- Odolná látka s UV ochranou a odolností vůči plísni zajišťuje komfort i dlouhodobý vzhled.
- Odolná látka s UV ochranou a odolností vůči plísni zajišťuje komfort i dlouhodobý vzhled.

Flexibilní kotvení
- Montáž do země nebo za pomocí ocelového kříže – přizpůsobí se Vašim potřebám
- Stabilita a design, který si zaslouží každý stylový venkovní prostor.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prémiové slunečníky Prostor |
|---|---|
| Typ: | Slunečník Prostor P8 |