Permanentní stan Spider Compact ke konfiguraci, P
Kód: WEB-000118Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Lehký a snadno přenositelný - celý stan se vejde do jedné transportní tašky
- Postavený během několika minut i na nezpevněném povrchu
- Celý stan je možné nafouknout z jednoho bodu
- Uzavřená konstrukce drží tvar po celou dobu akce bez nutnosti nepřetržitého dofukování
- Vhodný pro venkovní akce, veletrhy, sportovní eventy i firemní promo akce
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Tisk přímo do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je celoplošně potištěna
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Permanentní stan Spider Compact
- 1x Kotvící set
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Spider Compact |
|---|---|
| Materiál | Elastický polyuretanový materiál |
| Půdorys | 3x3 m / 4x4 m / 5x5 m / 6x6 m |
| Podchozí výška | 210 cm / 220 cm / 250 cm / 300 cm |
| Vnitřní výška | 236 cm 253 cm 290 cm 353 cm |
| Celková výška | 260 cm / 280 cm / 320 cm / 390 cm |
| Průměr nafouknuté nohy | 24 cm / 27 cm / 30 cm / 37 cm |
| Doba nafouknutí | 8 min / 10 min / 10 min / 13 min |
| Doba nafouknutí | 8 min / 10 min / 10 min / 13 min |
| Transportní velikost | 70×50×40 cm / 90×50×40 cm / 100×50×50 cm / 100×60×55 cm |
| Transportní váha stanu se 4 bočnicemi | 26,4 kg / 32 kg / 38 kg / 47 kg |
| Počet zipů na bočnici | 1 / 1 / 2 / 2 |
| Barva nafukovací konstrukce | Bílá nebo černá |
| Nafukovací systém OIP | One inflatable point - Stan je možné nafouknout z jednoho bodu |
| Střecha | Připevněná ke konstrukci stanu pomocí zipů |
| Bočnice | Uchycení pomocí zipů ke střeše |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Obsah balení | Nafukovadlo, kotvící set |
[/custom záložka]
Stylový vzhled, který upoutá pozornost
- Moderní design zvyšuje atraktivitu stanu a podpoří profesionální image značky.
- Zaujme návštěvníky už na první pohled – ideální pro eventy, veletrhy nebo promo akce.

Stan funguje jako velkoformátová reklama viditelná z dálky
- Díky velké potisknutelné ploše slouží jako vizuálně dominantní reklamní prvek.
- Vaše značka bude vidět i v rušném prostoru – efektivní podpora propagace.

Kompaktní transportní rozmě
- Po sbalení se celý stan vejde do jedné tašky, což zjednodušuje přepravu i skladování.
- Nízká hmotnost a skladnost umožňují snadný přesun bez větší námahy.

Rychlá a snadná instalace s minimální potřebou personálu
- Stavbu zvládne jediný člověk během několika minut bez speciálního nářadí.
- Ideální řešení pro akce s omezeným časem nebo počtem pracovníků.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Permanentní (bez ventilátoru) |
|---|---|
| #Příplatek-Bočnice okno 3m: | ZBO-302561 |
| #Příplatek-Bočnice okno 4m: | ZBO-302475 |
| #Příplatek-Bočnice okno 5m: | ZBO-302464 |
| #Příplatek-Bočnice okno 6m: | ZBO-302586 |
| #Příplatek-Bočnice plná 3m: | ZBO-302483 |
| #Příplatek-Bočnice plná 4m: | ZBO-302322 |
| #Příplatek-Bočnice plná 5m: | ZBO-302366 |
| #Příplatek-Bočnice plná 6m: | ZBO-302585 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 3m: | ZBO-302563 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 4m: | ZBO-302323 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 5m: | ZBO-302574 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 6m: | ZBO-302581 |
| #Příplatek-Propojovací tunel 3m: | ZBO-303018 |
| #Příplatek-Propojovací tunel 4m: | ZBO-302572 |
| #Příplatek-Propojovací tunel 5m: | ZBO-302577 |
| #Příplatek-Propojovací tunel 6m: | ZBO-302584 |
| #Příplatek-Stan 3x3m: | ZBO-302363 |
| #Příplatek-Stan 4x4m: | ZBO-302320 |
| #Příplatek-Stan 5x5m: | ZBO-302365 |
| #Příplatek-Stan 6x6m: | ZBO-302580 |
| #Příplatek-Vizor 3m: | ZBO-302550 |
| #Příplatek-Vizor 4m: | ZBO-302368 |
| #Příplatek-Vizor 5m: | ZBO-302477 |
| #Příplatek-Vizor 6m: | ZBO-302591 |