Nafukovací Stan Spider ke konfiguraci, V
Kód: WEB-000119Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Rychlé postavení stanu během pár minut na zpevněném i nezpevněném podkladu
- Velká plocha pro branding s potiskem na míru zaručí skvělou viditelnost firemních barev a loga
- Jednoduchá manipulace a automatické nafouknutí zajišťují minimální potřebu personálu
- Lehký snadno přenositelný
- Možnost integrace elektrické zásuvky přímo do nohou stanu
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Tisk přímo do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je celoplošně potištěna
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací stan spider
- 1x Vestavěný ventilátor
- 1x Kotvící sada
- 1x Transportní taška z PVC materiálu
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací stan Spider |
|---|---|
| Materiál | PES 230g/m2 |
| Vlastnosti konstrukce | Voděodolná |
| Půdorys | 4x4 m 5x5 m 6x6 m 7x7 8x8 m |
| Podchozí výška | 2,1m 2,1m 2,1m 2,1m 2,2m |
| Vnitřní výška | 2,3 m 2,85 m 3,33 m 3,89 m 4,56 m |
| Celková výška | 3 m 3,75 m 5,73 m 6,38 m 7,36 m |
| Průměr nafouknuté nohy | 70 cm 90 cm 120 cm 120 cm 140 cm |
| Rozměry bannerů Noha | 70x100 cm 110x130 cm 130x170 cm 120x200 cm 120x200 cm |
| Rozměry bannerů Stěna | 70x100 cm 130x110 cm 130x170 cm 140x250 cm 140x350 cm |
| Rozměry bannerů Bočnice | 140x200 cm 140x250 cm 140x300 cm 140x350 cm 140x450 cm |
| Doba nafouknutí | 6 min 7 min 8 min 9 min 10 min |
| Transportní váha stanu se 4 bočnicemi | 40 Kg 50 Kg 70 Kg 90 Kg 100 K |
| Nafukovací systém | Ventilátor je součástí stanu, napájení 230 V, výkon 260 W, přesné specifikace jsou závislé na velikosti stanu |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Obsah balení | Transportní taška PVC, vnitřní ventilátor, kotvící set |
| Doplňující informace | Na přání zajistíme, aby součástí stanu byla elektrická zásuvka. Stan lze doplnit o bannery se suchými zipy, které je možné vyrobit |
[/custom záložka]
Méně tradiční řešení, které upoutá pozornost díky modernímu designu
- Originální tvar vyčnívá mezi běžnými nůžkovými stany a zaujme už z dálky.
- Moderní vzhled dodá vaší značce svěží a inovativní image.

Ventilátor běží po celou dobu akce, udržuje optimální tlak a tvar
- Stan zůstává během celé akce perfektně nafouknutý a reprezentativní.
- Automatická regulace vzduchu minimalizuje starosti s dohledem a dofukováním.

I ten největší rozměr stanu se nafoukne do 10 minut.
- I velké varianty rozměrů jsou připraveny téměř okamžitě, což usnadňuje provoz na akcích.
- Rychlá instalace bez nutnosti složité manipulace šetří čas i lidské zdroje.

Potisk celé plochy střechy, bočnic i nohou stanu nabízí ještě větší reklamní plochu než u klasických stanů.
- 100% využitelná plocha pro branding zvyšuje efektivitu vaší propagace
- Možnost individuálního potisku každé části podpoří kreativu a odliší Vás od konkurence.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | S ventilátorem |
|---|---|
| #Příplatek-Bočnice okno 4m: | ZBO-302506 |
| #Příplatek-Bočnice okno 5m: | ZBO-302515 |
| #Příplatek-Bočnice okno 6m: | ZBO-302524 |
| #Příplatek-Bočnice okno 7m: | ZBO-302533 |
| #Příplatek-Bočnice okno 8m: | ZBO-302540 |
| #Příplatek-Bočnice plná 4m: | ZBO-302504 |
| #Příplatek-Bočnice plná 5m: | ZBO-302513 |
| #Příplatek-Bočnice plná 6m: | ZBO-302522 |
| #Příplatek-Bočnice plná 7m: | ZBO-302531 |
| #Příplatek-Bočnice plná 8m: | ZBO-302538 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 4m: | ZBO-302508 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 5m: | ZBO-302517 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 6m: | ZBO-302526 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 7m: | ZBO-302535 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 8m: | ZBO-302541 |
| #Příplatek-Stan 4x4m: | ZBO-302502 |
| #Příplatek-Stan 5x5m: | ZBO-302511 |
| #Příplatek-Stan 6x6m: | ZBO-302520 |
| #Příplatek-Stan 7x7m: | ZBO-302529 |
| #Příplatek-Stan 8x8m: | ZBO-302537 |