Bočnice 2,5m ke stanu Rapid Premium bez potisku
Kód: ZBO-301993 ZBO-301988 ZBO-301983 ZBO-301978 ZBO-301973 ZBO-304849 ZBO-304844 ZBO-304839 ZBO-304834 ZBO-304829 ZBO-304956 ZBO-304951 ZBO-304946 ZBO-304941 ZBO-304936 ZBO-305063 ZBO-305058 ZBO-305053 ZBO-305048 ZBO-305043 ZBO-305170 ZBO-305165 ZBO-305160 ZBO-305155 ZBO-305150 ZBO-305277 ZBO-305272 ZBO-305267 ZBO-305262 ZBO-305257 ZBO-305384 ZBO-305379 ZBO-305374 ZBO-305369 ZBO-305364 ZBO-306355 ZBO-306350 ZBO-306345 ZBO-306340 ZBO-306335 ZBO-305755 ZBO-305750 ZBO-305745 ZBO-305740 ZBO-305735 ZBO-305831 ZBO-305826 ZBO-305821 ZBO-305816 ZBO-305811 ZBO-305906 ZBO-305901 ZBO-305896 ZBO-305891 ZBO-305886 ZBO-305981 ZBO-305976 ZBO-305971 ZBO-305966 ZBO-305961 ZBO-306056 ZBO-306051 ZBO-306046 ZBO-306041 ZBO-306036 ZBO-306131 ZBO-306126 ZBO-306121 ZBO-306116 ZBO-306111 ZBO-306206 ZBO-306201 ZBO-306196 ZBO-306191 ZBO-306186 ZBO-306281 ZBO-306276 ZBO-306271 ZBO-306266 ZBO-306261 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem stanu 2,5 m
- Výběr barvy dle vzorníku
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2,5 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr varian
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků.

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 2,5m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bočnice bez potisku |
|---|---|
| Typ: | Bočnice bez potisku |
| Rozměr: | 2,5m |