Bočnice 2m ke stanu Rapid Premium bez potisku
Kód: ZBO-301994 ZBO-301989 ZBO-301984 ZBO-301979 ZBO-301974 ZBO-304850 ZBO-304845 ZBO-304840 ZBO-304835 ZBO-304830 ZBO-304957 ZBO-304952 ZBO-304947 ZBO-304942 ZBO-304937 ZBO-305064 ZBO-305059 ZBO-305054 ZBO-305049 ZBO-305044 ZBO-305171 ZBO-305166 ZBO-305161 ZBO-305156 ZBO-305151 ZBO-305278 ZBO-305273 ZBO-305268 ZBO-305263 ZBO-305258 ZBO-305385 ZBO-305380 ZBO-305375 ZBO-305370 ZBO-305365 ZBO-306354 ZBO-306349 ZBO-306344 ZBO-306339 ZBO-306334 ZBO-305754 ZBO-305749 ZBO-305744 ZBO-305739 ZBO-305734 ZBO-305830 ZBO-305825 ZBO-305820 ZBO-305815 ZBO-305810 ZBO-305905 ZBO-305900 ZBO-305895 ZBO-305890 ZBO-305885 ZBO-305980 ZBO-305975 ZBO-305970 ZBO-305965 ZBO-305960 ZBO-306055 ZBO-306050 ZBO-306045 ZBO-306040 ZBO-306035 ZBO-306130 ZBO-306125 ZBO-306120 ZBO-306115 ZBO-306110 ZBO-306205 ZBO-306200 ZBO-306195 ZBO-306190 ZBO-306185 ZBO-306280 ZBO-306275 ZBO-306270 ZBO-306265 ZBO-306260 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem stanu 2 m
- Výběr barvy dle vzorníku
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr varian
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků.

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 2,5m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bočnice bez potisku |
|---|---|
| Typ: | Bočnice bez potisku |
| Rozměr: | 2m |