Nůžkový stan 3x3m k pronájmu bílý
Kód: WEB-000172Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
- Na měkké podloží doporučujeme stan ukotvit ocelovými kolíky s popruhy, které jsou součástí pronájmu stanu
- Doporučujeme stan doplnit o ocelové závaží v případě venkovního použití pro maximální komfort a bezpečí.
- Díky tvaru ocelové zátěže montáž zvládnete bez použití nářadí.
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Premium 3x3 m
- 1x Voděodolná střecha
- 1x Kotvící sada (4x ocelový kolík, 4x popruh)
- Další příslušenství dle výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Premium 3x3 m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56 mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 230 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 3x3 m |
| Profil vzpěr | 35x18mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 17 kg / 5,5 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 25 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 230 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, (sublimační potisk má sníženou hořlavost) |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m /3 m /4 m /6 m /8 m |
[/custom záložka]
Rychlé a jednoduché řešení
- Perfektní varianta pro jednorázové akce bez velké investice.
- Stan je připraven k použití během několika minut.

Profesionální kvalita
- Stabilní hliníková konstrukce a pevná střecha odolná proti povětrnostním vlivům.
- Vždy v perfektním stavu díky pravidelné údržbě.

Kompletní servis
- Součástí pronajmutí stanu je kotvící set s ocelovými kolíky a popruhy v ceně
- Možnost doplnění bočnic, ocelového závaží nebo dalšího příslušenství

Úspora času a peněz
- Nemusíte řešit skladování ani údržbu stanu.
- Platíte jen za čas, kdy stan skutečně využijete.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3x3 m |
|---|---|
| Typ: | Nůžkový stan k pronájmu |
| Rozměr: | 3x3m |