Židle plastová k pronájmu
Kód: PRO-400032Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Je vhodná jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.
- Sedák a opěradlo jsou vyrobeny z dutého plastu, který činí nábytek velice lehkým a odolným zároveň.
- Společně se skládacími stoly vytvářejí lehčí a skladnější alternativu k dřevěným pivním setům.
- Snadné rozložení a složení.
- Ideální spojení technologie, kvalitního materiálu a atraktivního pohodlného designu.
[custom záložka]
příslušenství
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Židle plastová
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Židle plastová |
|---|---|
| Materiál | Hygienicky nezávadný, dutý plast |
| VMateriál konstrukce | Nohy jsou vyrobeny ze zesílených ocelových trubek s vysoce kvalitním antikorozním nátěrem |
| Rozměr | 45×46×87 cm |
| Rozměr při složení | 45×18×110 cm |
| Váha | 5,15 Kg |
| Nosnost | 100 Kg |
| Doplňující informace | Standardně dodáváme v odstínu šedé barvy |
[/custom záložka]
Lehká a snadno přenosná
- S hmotností jen 5,15 kg je transport bez námahy.
- Skládací design umožňuje rychlé rozložení i složení s ohledem na transportní rozměr

Odolný materiál pro pravidelné používání
- Dutý plast odolá poškrábání i deformaci pro dlouhou životnost.
- Ocelové nohy s antikorozní úpravou zaručují pevnost a stabilitu i po letech.

Pohodlí i stabilita
- Ergonomický sedák a opěradlo podporují dlouhodobé pohodlné sezení.
- Vysoká nosnost zajišťuje bezpečí všech uživatelů..

Ideální pro všechny typy akcí
- Snadné čištění a udržován.
- Stohovatelná, skladná a praktická do exteriéru i interiéru.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna skládacího nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 4 kg |
| Typ: | Židle plastová k pronájmu |