Skládací stůl celý 150cm k pronájmu
Kód: PRO-400034Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Je vhodný jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.
- Není náchylný k deformaci, nelze snadno poškrábat nebo rozlomit.
- Plast je hygienicky nezávadný.
- Společně s lavicemi lze stůl využít jako alternativu k dřevěným pivním setům.
- Je spojením moderních technologií, vynikajících vlastností kvalitního a pevného plastu i atraktivního designu.
- Snadné rozložení a složení.
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Skládací stůl celý
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Skládací stůl celý |
|---|---|
| Materiál | Hygienicky nezávadný, dutý plast |
| Materiál konstrukce | Nohy jsou vyrobeny ze zesílených ocelových trubek s vysoce kvalitním antikorozním nátěrem |
| Rozměr | 152×76×74 cm |
| Rozměr při složení | 152×76×5 cm |
| Váha | 13,0 kg |
| Nosnost | 200 kg |
| Doplňující informace | Standardně dodáváme v odstínu šedé barvy |
[/custom záložka]
Lehký a skladný
- Váží jen 13 kg, snadno přenosný jednou osobou.
- Složený zabere minimum místa.

Odolný plastový povrch
- Materiál neztrácí vzhled ani funkci ani při častém čištění.
- Deska z dutého plastu není náchylná k deformaci a snadno se udržuje.

Bezpečná konstrukce s pojistkou nohou
- Kvalitní provedení ocelových noh s antikorozním nátěrem prodlužují životnost
- Integrovaný posuvný kroužek umožňuje rychlé zajištění nohou při použití.

Vysoká nosnost až 200kg
- Odolá profesionálnímu využití v náročných podmínkách.
- Stůl je stabilní i při umístění cateringových pomůcek či zařízení.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna skládacího nábytku |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.2 kg |
| Typ: | Skládací stůl celý 150cm k pronájmu |