Beach flag
Kód: KOM-306983 KOM-306985 KOM-306984 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál 100 % PES 115 g/m² – voděodolný, větropropustný a odolný vůči UV záření.
- Digitální sublimace zajišťuje celoplošný, fotorealistický potisk s 80–90 % průtiskem.
- Snadná montáž a užívání díky širokému výběru příslušenství.
- Stožár z lehkého hliníku umožňuje jednoduché rozložení i odolnost vůči nepříznivému počasí.
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Digitální sublimace:
- Tisk digitální sublimací přímo do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Potisk je prosycen v kvalitě 80 % - 90 %, čímž dosáhnete viditelnosti Vašeho loga i z druhé strany (zrcadlově převráceně)
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- Základní balení: stožár, vlajka
Vlajky je možné rozšířit o volitelné příslušenství dle konkrétních potřeb jejich upevnění (na pevný povrch, stan atd.)
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parameter | Beach flag |
|---|---|
| Materiál vlajky | Vlajkovina (115 g/m2), 100% PES |
| Materiál stožáru | ALU + laminát |
| Vlastnosti látky | Voděodolná a větropropustná z důvodu maximální životností reklamních vlajek i potisku |
| Typ potisku | Digitální sublimace, průtisk 80-90% |
| Obsah balení | Stožár, vlajka |
| Rozměry vlajky | S - 80×160 cm M - 80×250 cm L - 80×345 cm |
| Výška stožáru | S - 215 cm M - 330 cm L - 440 cm |
| Počet dílů stožáru | S - 1 M - 2 L - 3 |
| Průměr tyčí | 20,5 mm |
[/custom záložka]
Odolný stožár z hliníku
- Lehké, ale pevné provedení zvládne časté použití.
- Vysoká stabilita i v náročných podmínkách.

Plnobarevný sublimační potisk na míru
- Plné barvy a skvělá čitelnost na dálku.
- Vlastní grafika včetně loga nebo sdělení podle Vašich představ.

Skvělá viditelnost ze všech stran
- Vlajka je dobře čitelná z různých úhlů.
- Funguje jako navigační i reklamní prvek.

Jednoduchý, ale efektivní tvar
- Čistý design přirozeně poutá pozornost.
- Skvěle funguje v každém prostředí – venku i uvnitř.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní vlajky |
|---|---|
| Typ: | Beach flag |