Beach flag Sharp
Kód: KOM-306989 KOM-306991 KOM-306990 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Materiál 100 % PES 115 g/m² – voděodolný, větropropustný a odolný vůči UV záření.
- Digitální sublimace zajišťuje celoplošný, fotorealistický potisk s 80–90 % průtiskem.
- Možnost přizpůsobit si uchycení podle Vašich potřeb, díky velkému množství příslušenství.
- Díky zesílené konstrukci vlajky odolávají nepříznivému počasí, a přesto jsou lehké a snadno přenosné.
- Jednoduchá montáž bez nářadí.
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Digitální sublimace:
- Tisk digitální sublimací přímo do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Potisk je prosycen v kvalitě 80 % - 90 %, čímž dosáhnete viditelnosti Vašeho loga i z druhé strany (zrcadlově převráceně)
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- Základní balení: stožár, vlajka
Vlajky je možné rozšířit o volitelné příslušenství dle konkrétních potřeb jejich upevnění (na pevný povrch, stan atd.)
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parameter | Beach flag sharp |
|---|---|
| Materiál vlajky | Vlajkovina (115 g/m2), 100% PES |
| Materiál stožáru | ALU + laminát |
| Vlastnosti látky | Voděodolná a větropropustná z důvodu maximální životností reklamních vlajek i potisku |
| Typ potisku | Digitální sublimace, průtisk 80-90% |
| Obsah balení | Stožár, vlajka |
| Rozměry vlajky | S - 80×160 cm M - 80×250 cm L - 80×345 cm |
| Výška stožáru | S - 215 cm M - 330 cm L - 440 cm |
| Počet dílů stožáru | S - 1 M - 2 L - 3 |
| Průměr tyčí | 20,5 mm |
[/custom záložka]
Ostrý Sharp tvar pro efektivní vizuální dopad
- Díky dynamickému zakončení vlajka působí profesionálně a moderně.
- Tvar zajišťuje visuální atraktivitu a odlišuje se od podobných produktů.

Široké spektrum způsobů uchycení
- Možnost výběru ze stojanů, kolíků, křížových podstavců i úchytů přímo na konstrukci stanu.
- Vlajka je univerzálně použitelná do interiéru i exteriéru bez složité instalace.

Materiály do náročným venkovních podmínek
- Ideální pro dlouhodobé použití na venkovních akcích bez nutnosti časté výměny.
- Materiál je voděodolný a větropropustný pro maximální životnosti reklamních vlajek i potisku.

Plnobarevný sublimovaný potisk
- Potisk je ostrý, barevně sytý a dobře viditelný za jakéhokoliv světla a počasí.
- Technologie sublimace zaručuje vysokou stálost barev a reprezentativní vzhled.
