Reklamní slunečník 2x2m
Kód: KOM-000124 KOM-000123 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Nejkompaktnější varianta slunečníku z nabídky o rozměru 2×2 m
- Vhodný doplněk pro jakýkoli typ restauračního zařízení nebo venkovní akce
- Možnost potisknout slunečník celoplošně vlastní grafikou, a to včetně volánů
- Jednoduchá manipulace díky vyváženosti a stabilitě konstrukce
- Zabezpečovací systém LOCK UP (kovová pacička se opírá o aretační zuby – možnost nastavení dopnutí slunečníku).
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Reklamní slunečník 2x2 m
- 1x Základna slunečníku – ocelový kří
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Reklamní slunečník 2x2 m |
|---|---|
| Konstrukce | Hliníková odlehčená konstrukce bíla |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Potaženo UV stabilizovanou akrylovou disperzí, vodoodpudivé, vodotěsné (více než 300 mm vodního sloupce), odolné proti plísním a prachu |
| Typ potisku | Přímý digitální tisk |
| Počet ramen slunečníku | 8 |
| Rozměr | 2x2 m |
| Průměr nohy slunečníku | 4,0 cm |
| Výška ve vrcholu | 2,40 m |
| Váha | 9,0 kg |
| Přepravní rozměry | 25x240x20 cm |
| Systém zajištění | LOCK UP |
| Základna slunečníku | Ocelový kříž 80×80 cm pro 4 betonové tvárnice 40×40×5 cm – 16 kg |
[/custom záložka]
Stylové stínění a vizuální dopad
- Velká potisknutelná plocha dovolí kreativně prezentovat Váš branding.
- Elegantní rozměr 2×2 m přidá styl i prostorově omezeným plochám.

Odolnost proti rozmarům počasí i UV záření
- Polyuretanový zátěr a UV stabilizace zajišťují dlouhodobou odolnost.
- Vodě a plísním odolné materiály vydrží venku i při dešti.

Snadná manipulace a mobilita
- Lehká konstrukce (9 kg) usnadňuje přenášení a instalaci
- Úsporné rozměry složeného slunečníku oceníte při transportu.

Bezproblémové otevření díky systému LOCK UP
- Jednoduchý mechanismus umožňuje rychlé a bezpečné rozložení.
- Přidává pocit spolehlivosti a bezpečí při používání.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reklamní slunečníky s potiskem |
|---|---|
| Typ: | Reklamní slunečník |
| Rozměr: | 2x2m |