Set S2 Rapid Premium 3x6m
Kód: KOM-000077 KOM-000078 KOM-000079 KOM-000080 KOM-000081 KOM-000082 KOM-000083 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Set S2 ve všech variantách rozměrů a typů konstrukcí je skladem, připravený k okamžitému odběru
- Límec střechy lze doplnit o potištěný banner s vlastním potiskem – jednoduchá manipulace pomocí předpřipravených suchých zipů
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
- Konstrukce Rapid Premium nabízí profesionální vzhled stanu a lehkost při transportu.
- Střecha stanu nepropouští vodu a odolává plísni
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Premium 3x6 m
- 1x Voděodolná střecha v barvě dle vlastního výběru
- 1x Sada bočnic (3m): 4× plná bočnice
- 1x Kotvící sada (obsahuje 6× ocelový kolík, 4× popruh)
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Set S2 Rapid Premium 3x6 m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Šestihranná hliníková 45mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 3x6 m |
| Profil vzpěr | 26x13mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Obsah opláštění setu S2 | 1x střecha, sada bočnic pro rozměr 3x6m (4x plná) |
| Doplňující informace | Na límci střechy jsou před šité suché zipy pro upevnění banneru na límec s vlastním potiskem |
| Váha konstrukce / střecha | 30 kg / 8 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
[/custom záložka]
Vše, co potřebujete, v jednom balení
- Kompletní sada obsahující konstrukci, střechu a čtyři plné bočnice, které poskytují maximální krytí proti větru, dešti i zvědavým pohledům. Na každé akci si během chvilky vytvoříte praktické zázemí, které vždy spolehlivě splní svůj účel bez kompromisů.
- Ušetříte čas i peníze — všechno potřebné dostanete v jednom „Setu“, připravené k okamžitému použití.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Špičková kvalita konstrukce Rapid Premium
- Vyrobena z pevného eloxovaného hliníku se šestihranným profilem a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální odolnost při zachování optimální hmotnosti.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje jsou vysoce odolné a snadno vyměnitelné v případě poškození.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.
