Set S3 Rapid Extreme 3x3m
Kód: KOM-000167 KOM-000168 KOM-000169 KOM-000170 KOM-303032 KOM-000171 KOM-000172 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Set S3 ve všech variantách rozměrů a typů konstrukcí je skladem, připravený k okamžitému odběru
- Límec střechy lze doplnit o potištěný banner s vlastním potiskem – jednoduchá manipulace pomocí předpřipravených suchých zipů
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
- Konstrukce Rapid Extreme nabízí profesionální vzhled stanu a nadstandartní odolnost
- Střecha stanu nepropouští vodu a odolává plísni
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Extreme 3x3 m
- 1x Voděodolná střecha v barvě dle vlastního výběru
- 1x Kotvící sada (obsahuje 4× ocelový kolík, 4× popruh)
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Set S3 Rapid Extreme 3x3 m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 3x3 m |
| Profil vzpěr | 35x18mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Obsah opláštění setu S3 | 1x střecha |
| Doplňující informace | Na límci střechy jsou před šité suché zipy pro upevnění banneru na límec s vlastním potiskem |
| Váha konstrukce / střecha | 25 kg / 5,5 kg |
| Rozměr nohy | Osmihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 320x320x1650 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 370x370x1700 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1790 mm / 2110 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3600 mm |
[/custom záložka]
Perfektní startovní set
- Set s hliníkovou konstrukcí Rapid Extreme a kvalitní střechou odolá dešti, plísni a intenzivnímu použití. Díky preciznímu zpracování střechy s ohledem na každý detail, získáte reprezentativní vzhled na každé akci.
- Elegantní design stanu podtrhne profesionální image vaší značky.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Vysoce odolná konstrukce navržená pro extrémní podmínky
- Masivní eloxované hliníkové provedení s osmihranným profilem nohou a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální stabilitu a pevnost i při vysokém zatížení.
- Kvalitní nylonové koncovky, robustní patky nohou a šroubované spoje zajišťují bezpečnost a spolehlivost konstrukce, přičemž jsou v případě poškození snadno vyměnitelné.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.
