Rapid Extreme s částečným potiskem 3x4,5m ke konfiguraci
Kód: WEB-000019Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Extreme je nejodolnější varianta nůžkového stanu vyrobena z masivního hliníku s vnitřním zpevněním vzpěr.
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
[custom záložka]
Ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Potisk / Vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Extreme 3x4,5m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem límců.
- Další obsah dle Vašeho výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Extreme 3x4,5m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56 mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 3x4,5m |
| Profil vzpěr | 35x18mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 36 kg / 7,5 kg |
| Rozměr nohy | Osmihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 320x420x1650 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 370x470x1700 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1790 mm / 2110 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3600 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Vysoce odolná konstrukce navržená pro extrémní podmínky
- Masivní eloxované hliníkové provedení s osmihranným profilem nohou a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální stabilitu a pevnost i při vysokém zatížení.
- Kvalitní nylonové koncovky, robustní patky nohou a šroubované spoje zajišťují bezpečnost a spolehlivost konstrukce, přičemž jsou v případě poškození snadno vyměnitelné.

Exkluzivní volba do těch nejnáročnějších podmínek
- Nejodolnější konstrukce z nabídky – osmihranný profil nohou zajišťuje maximální stabilitu a zároveň působí prémiově. Každý detail je navržen pro maximální pevnost a dlouhodobou spolehlivost konstrukce
- Investice do maximální pevnosti a odolnosti poskytne skvělý výkon a jistotu i při vysoké zátěži.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Extreme - hliník |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| #Příplatek-Bočnice dveře 3m: | ZBO-302028,ZBO-302989,ZBO-304884,ZBO-304991,ZBO-305098,ZBO-305205,ZBO-305419,ZBO-305792,ZBO-305867,ZBO-305942,ZBO-306017,ZBO-306092,ZBO-306167,ZBO-306242,ZBO-306317,ZBO-306388 |
| #Příplatek-Bočnice dveře 4,5m: | ZBO-302030,ZBO-304886,ZBO-304993,ZBO-305100,ZBO-305207,ZBO-305314,ZBO-305421,ZBO-305791,ZBO-305866,ZBO-305941,ZBO-306016,ZBO-306091,ZBO-306166,ZBO-306241,ZBO-306316,ZBO-306387 |
| #Příplatek-Bočnice okno 3m: | ZBO-302022,ZBO-302987,ZBO-304878,ZBO-304985,ZBO-305092,ZBO-305199,ZBO-305413,ZBO-305562,ZBO-305786,ZBO-305861,ZBO-305936,ZBO-306011,ZBO-306086,ZBO-306161,ZBO-306236,ZBO-306311 |
| #Příplatek-Bočnice okno 4,5m: | ZBO-302024,ZBO-304880,ZBO-304987,ZBO-305094,ZBO-305201,ZBO-305308,ZBO-305415,ZBO-305785,ZBO-305860,ZBO-305935,ZBO-306010,ZBO-306085,ZBO-306160,ZBO-306235,ZBO-306310,ZBO-306382 |
| #Příplatek-Bočnice plná 3m: | ZBO-302016,ZBO-303041,ZBO-304872,ZBO-304979,ZBO-305086,ZBO-305193,ZBO-305407,ZBO-305563,ZBO-305780,ZBO-305855,ZBO-305930,ZBO-306005,ZBO-306080,ZBO-306155,ZBO-306230,ZBO-306305 |
| #Příplatek-Bočnice plná 4,5m: | ZBO-302018,ZBO-304874,ZBO-304981,ZBO-305088,ZBO-305195,ZBO-305302,ZBO-305409,ZBO-305779,ZBO-305854,ZBO-305929,ZBO-306004,ZBO-306079,ZBO-306154,ZBO-306229,ZBO-306304,ZBO-306377 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 3m: | ZBO-302010,ZBO-304866,ZBO-304973,ZBO-305080,ZBO-305187,ZBO-305294,ZBO-305401,ZBO-305774,ZBO-305849,ZBO-305924,ZBO-305999,ZBO-306074,ZBO-306149,ZBO-306224,ZBO-306299,ZBO-306372 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 4,5m: | ZBO-302012,ZBO-304868,ZBO-304975,ZBO-305082,ZBO-305189,ZBO-305296,ZBO-305403,ZBO-305773,ZBO-305848,ZBO-305923,ZBO-305998,ZBO-306073,ZBO-306148,ZBO-306223,ZBO-306298,ZBO-306371 |
| #Příplatek-Konstrukce 3x4,5m: | ZBO-209327 |
| #Příplatek-Polobok 3m: | ZBO-302004,ZBO-304860,ZBO-304967,ZBO-305074,ZBO-305181,ZBO-305288,ZBO-305395,ZBO-305768,ZBO-305843,ZBO-305918,ZBO-305993,ZBO-306068,ZBO-306143,ZBO-306218,ZBO-306293,ZBO-306366 |
| #Příplatek-Polobok 4,5m: | ZBO-302006,ZBO-304862,ZBO-304969,ZBO-305076,ZBO-305183,ZBO-305290,ZBO-305397,ZBO-305767,ZBO-305842,ZBO-305917,ZBO-305992,ZBO-306067,ZBO-306142,ZBO-306217,ZBO-306292,ZBO-306365 |
| #Příplatek-Střecha 3x4,5m: | ZBO-301999,ZBO-304855,ZBO-304962,ZBO-305069,ZBO-305176,ZBO-305283,ZBO-305390,ZBO-305760,ZBO-305836,ZBO-305911,ZBO-305986,ZBO-306061,ZBO-306136,ZBO-306211,ZBO-306286,ZBO-306359 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 3m: | ZBO-210502 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 4,5m: | KOM-000054 |
| #Příplatek-Límec potisk 3m: | ZBO-302314 |
| #Příplatek-Límec potisk 4,5m: | ZBO-305510 |
