Nafukovací brána k pronájmu, V
Kód: PRO-400049 PRO-400048 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- rána drží tvar bez ventilátoru, ideální řešení do míst s omezeným přístupem k elektřině
- Konstrukce brány je opatřena pojistnými ventily, které ji chrání proti poškození
- Ve složeném stavu je brána kompaktní a lehká
- Na přání lze vyrobit banner s vlastním potiskem uchycen suchými zipy
- Skvělý reklamní prvek pro vnitřní i venkovní použití
- Nechte si bránu odborně nainstalovat od nás – k tomuto produktu doporučujeme sjednat službu montáže a demontáže
[custom záložka]
příslušenství
- Elektrická pumpa
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Permanentní brána obdélník
- 1x Kotvící sada
- 1x Transportní taška z PVC materiálu
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Permanentní brána obdélník |
|---|---|
| Materiál brány | PES + PVC 330 g/m2 |
| Vyztužený spodní materiál | PVC 650 g/m2 |
| Doba nafouknutí | Do 15 min |
| Transportní váha | 30 kg |
| Na bránu si lze zapůjčit banner | START, CÍL |
| Nafukovací systém | Nevyžaduje průběžné doplňování vzduchu a stálé připojení ke zdroji elektrické energie |
| Ventily | Nafukovací ventil a pojistný ventil nejvyšší kvality |
| Obsah balení | Permanentní brána obdélník, kotvící set s kladivem, transportní taška, opravný set |
[/custom záložka]
- Připravená během pár minut, bez nutnosti údržby
- Velká, nepřehlédnutelná reklamní plocha pro Váš banner na míru
- Snadná manipulace a pohodlný přenos brány v transportní tašce
- Po nafouknutí drží tvar bez nutnosti neustálého dofukování

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4x8 m |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací brána k pronájmu, V |