Set s potiskem 2 - Rapid Extreme 4x4 m
Kód: KOM-306979Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Robustní nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Extreme je nejodolnější varianta nůžkového stanu vyrobena z masivního hliníku s vnitřním zpevněním vzpěr
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
- Vlastní potisk střechy zaručí skvělou viditelnost a vizuální komunikaci
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Extreme 4x4m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem.
- 3x Bočnice plná (4m) s vlastním potiskem.
- 1x Kotvíci sada (4x ocelový kolík, 4x popruh)
- 1x Transportní vak
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Extreme 4x4 m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56 mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 4x4 m |
| Profil vzpěr | 35x18mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 48 kg / 8 kg |
| Rozměr nohy | Osmihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 320x570x1650 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 370x620x1700 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1790 mm / 2110 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3600 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Kompletní a cenově výhodné řešení
- Získáte skvělou konstrukci Rapid Extreme, potištěnou střechu, transportní vak a kotvicí set v jednom zvýhodněném setu.
- Ušetříte čas i peníze – nemusíte nic dokupovat, vše potřebné máte ihned k dispozici a stan je připravený k použití.

Skvělé zviditelnění s kvalitním zpracováním
- Potištěná střecha s kvalitním sublimačním tiskem zajistí, že Váš stan bude nepřehlédnutelný na každé akci a grafika viditelná ze všech stran.
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech. Společně s polyuretanovým zátěrem a strojově podlepenými švy tvoří vysoce odolnou kombinaci pro časté použití.

Vysoce odolná konstrukce navržená pro extrémní podmínky
- Masivní eloxované hliníkové provedení s osmihranným profilem nohou a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální stabilitu a pevnost i při vysokém zatížení.
- Kvalitní nylonové koncovky, robustní patky nohou a šroubované spoje zajišťují bezpečnost a spolehlivost konstrukce, přičemž jsou v případě poškození snadno vyměnitelné.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4x4 m |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| Typ: | Rapid Extreme s potiskem |
| Rozměr: | 4x4m |