Rapid Extreme s částečným potiskem 4x4m ke konfiguraci
Kód: WEB-000022Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Extreme je nejodolnější varianta nůžkového stanu vyrobena z masivního hliníku s vnitřním zpevněním vzpěr.
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
[custom záložka]
Ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Potisk / Vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Extreme 4x4 m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem límců
- Další obsah dle Vašeho výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Extreme 4x4m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56 mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 4x4m |
| Profil vzpěr | 35x18mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 40 kg / 8,5 kg |
| Rozměr nohy | Osmihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 320x320x2100 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 370x370x2150 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 2240 mm / 2570 mm |
| Maximální výška ve špičce | 4400 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Vysoce odolná konstrukce navržená pro extrémní podmínky
- Masivní eloxované hliníkové provedení s osmihranným profilem nohou a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální stabilitu a pevnost i při vysokém zatížení.
- Kvalitní nylonové koncovky, robustní patky nohou a šroubované spoje zajišťují bezpečnost a spolehlivost konstrukce, přičemž jsou v případě poškození snadno vyměnitelné.

Exkluzivní volba do těch nejnáročnějších podmínek
- Nejodolnější konstrukce z nabídky – osmihranný profil nohou zajišťuje maximální stabilitu a zároveň působí prémiově. Každý detail je navržen pro maximální pevnost a dlouhodobou spolehlivost konstrukce
- Investice do maximální pevnosti a odolnosti poskytne skvělý výkon a jistotu i při vysoké zátěži.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4x4 m |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| #Příplatek-Bočnice dveře 4m: | ZBO-302031,ZBO-302887,ZBO-302952,ZBO-304887,ZBO-304994,ZBO-305208,ZBO-305422,ZBO-305790,ZBO-305865,ZBO-305940,ZBO-306015,ZBO-306090,ZBO-306165,ZBO-306240,ZBO-306315,ZBO-306386 |
| #Příplatek-Bočnice okno 4m: | ZBO-302025,ZBO-302950,ZBO-304881,ZBO-304988,ZBO-305202,ZBO-305309,ZBO-305416,ZBO-305784,ZBO-305859,ZBO-305934,ZBO-306009,ZBO-306084,ZBO-306159,ZBO-306234,ZBO-306309,ZBO-306381 |
| #Příplatek-Bočnice plná 4m: | ZBO-302019,ZBO-302885,ZBO-302949,ZBO-304875,ZBO-304982,ZBO-305196,ZBO-305410,ZBO-305778,ZBO-305853,ZBO-305928,ZBO-306003,ZBO-306078,ZBO-306153,ZBO-306228,ZBO-306303,ZBO-306376 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 4m: | ZBO-302013,ZBO-302951,ZBO-304869,ZBO-304976,ZBO-305190,ZBO-305297,ZBO-305404,ZBO-305772,ZBO-305847,ZBO-305922,ZBO-305997,ZBO-306072,ZBO-306147,ZBO-306222,ZBO-306297,ZBO-306370 |
| #Příplatek-Konstrukce 4x4m: | ZBO-209331 |
| #Příplatek-Polobok 4m: | ZBO-302007,ZBO-304863,ZBO-304970,ZBO-305077,ZBO-305184,ZBO-305291,ZBO-305398,ZBO-305766,ZBO-305841,ZBO-305916,ZBO-305991,ZBO-306066,ZBO-306141,ZBO-306216,ZBO-306291,ZBO-306364 |
| #Příplatek-Střecha 4x4m: | ZBO-302000,ZBO-302883,ZBO-302948,ZBO-302965,ZBO-304856,ZBO-304963,ZBO-305177,ZBO-305758,ZBO-305834,ZBO-305909,ZBO-305984,ZBO-306059,ZBO-306134,ZBO-306209,ZBO-306284,ZBO-306358 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 4m: | ZBO-210501 |
| #Příplatek-Límec potisk 4m: | ZBO-305543 |
