Rapid Premium s částečným potiskem 2x2m ke konfiguraci
Kód: WEB-000013Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní hliníkový nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Premium vyniká lehkostí a elegantním designem
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
[custom záložka]
Ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Potisk / Vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Extreme 2x2 m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem límců
- Další obsah dle Vašeho výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Extreme 2x2m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Šestihranná hliníková 45mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 2x2m |
| Profil vzpěr | 26x13mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 14 kg / 4,5 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 25 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Špičková kvalita konstrukce Rapid Premium
- Vyrobena z pevného eloxovaného hliníku se šestihranným profilem a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální odolnost při zachování optimální hmotnosti.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje jsou vysoce odolné a snadno vyměnitelné v případě poškození.

Prémiový design a vysoká odolnost
- Nadstandardní kvalita konstrukce a materiálů - každý detail je navržen pro dlouhodobou spolehlivost, odolnost a profesionální vzhled. Díky kvalitnímu šití a propracovaným detailům bude Váš stan rozpoznatelný už z dálky.
- Investice do naší nejprodávanější řady nůžkových stanů Vám zajistí spolehlivé řešení na dlouhá léta.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2x2 m |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| #Příplatek-Bočnice dveře 2m: | ZBO-301994,ZBO-304850,ZBO-304957,ZBO-305064,ZBO-305171,ZBO-305278,ZBO-305385,ZBO-305754,ZBO-305830,ZBO-305905,ZBO-305980,ZBO-306055,ZBO-306130,ZBO-306205,ZBO-306280,ZBO-306354 |
| #Příplatek-Bočnice okno 2m: | ZBO-301989,ZBO-304845,ZBO-304952,ZBO-305059,ZBO-305166,ZBO-305273,ZBO-305380,ZBO-305749,ZBO-305825,ZBO-305900,ZBO-305975,ZBO-306050,ZBO-306125,ZBO-306200,ZBO-306275,ZBO-306349 |
| #Příplatek-Bočnice plná 2m: | ZBO-301984,ZBO-304840,ZBO-304947,ZBO-305054,ZBO-305161,ZBO-305268,ZBO-305375,ZBO-305744,ZBO-305820,ZBO-305895,ZBO-305970,ZBO-306045,ZBO-306120,ZBO-306195,ZBO-306270,ZBO-306344 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 2m: | ZBO-301979,ZBO-304835,ZBO-304942,ZBO-305049,ZBO-305156,ZBO-305263,ZBO-305370,ZBO-305739,ZBO-305815,ZBO-305890,ZBO-305965,ZBO-306040,ZBO-306115,ZBO-306190,ZBO-306265,ZBO-306339 |
| #Příplatek-Konstrukce 2x2m: | ZBO-210509 |
| #Příplatek-Polobok 2m: | ZBO-301974,ZBO-304830,ZBO-304937,ZBO-305044,ZBO-305151,ZBO-305258,ZBO-305365,ZBO-305734,ZBO-305810,ZBO-305885,ZBO-305960,ZBO-306035,ZBO-306110,ZBO-306185,ZBO-306260,ZBO-306334 |
| #Příplatek-Střecha 2x2m: | ZBO-301965,ZBO-304821,ZBO-304928,ZBO-305035,ZBO-305142,ZBO-305249,ZBO-305356,ZBO-305729,ZBO-305805,ZBO-305880,ZBO-305955,ZBO-306030,ZBO-306105,ZBO-306180,ZBO-306255,ZBO-306329 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 2m: | ZBO-302213 |
| #Příplatek-Límec potisk 2m: | ZBO-305513 |
