Rapid Premium s částečným potiskem 3x3m ke konfiguraci
Kód: WEB-000016Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Premium vyniká lehkostí a elegantním designem
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
[custom záložka]
Ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Potisk / Vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Premium 3x3m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem límců.
- Další obsah dle Vašeho výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Premium 3x3m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Šestihranná hliníková 45mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 3x3m |
| Profil vzpěr | 26x13mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 17 kg / 5 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 25 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Špičková kvalita konstrukce Rapid Premium
- Vyrobena z pevného eloxovaného hliníku se šestihranným profilem a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální odolnost při zachování optimální hmotnosti.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje jsou vysoce odolné a snadno vyměnitelné v případě poškození.

Prémiový design a vysoká odolnost
- Nadstandardní kvalita konstrukce a materiálů - každý detail je navržen pro dlouhodobou spolehlivost, odolnost a profesionální vzhled. Díky kvalitnímu šití a propracovaným detailům bude Váš stan rozpoznatelný už z dálky.
- Investice do naší nejprodávanější řady nůžkových stanů Vám zajistí spolehlivé řešení na dlouhá léta.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Premium - hliník |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| #Příplatek-Bočnice dveře 3m: | ZBO-301992,ZBO-302675,ZBO-303000,ZBO-304955,ZBO-305169,ZBO-305276,ZBO-305383,ZBO-305753,ZBO-305829,ZBO-305904,ZBO-305979,ZBO-306054,ZBO-306129,ZBO-306204,ZBO-306279,ZBO-306353 |
| #Příplatek-Bočnice okno 3m: | ZBO-301987,ZBO-304843,ZBO-304950,ZBO-305057,ZBO-305164,ZBO-305271,ZBO-305378,ZBO-305748,ZBO-305824,ZBO-305899,ZBO-305974,ZBO-306049,ZBO-306124,ZBO-306199,ZBO-306274,ZBO-306348 |
| #Příplatek-Bočnice plná 3m: | ZBO-301982,ZBO-302208,ZBO-302967,ZBO-303001,ZBO-304945,ZBO-305159,ZBO-305266,ZBO-305743,ZBO-305819,ZBO-305894,ZBO-305969,ZBO-306044,ZBO-306119,ZBO-306194,ZBO-306269,ZBO-306343 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 3m: | ZBO-301977,ZBO-304833,ZBO-304940,ZBO-305047,ZBO-305154,ZBO-305261,ZBO-305368,ZBO-305738,ZBO-305814,ZBO-305889,ZBO-305964,ZBO-306039,ZBO-306114,ZBO-306189,ZBO-306264,ZBO-306338 |
| #Příplatek-Konstrukce 3x3m: | ZBO-210507 |
| #Příplatek-Polobok 3m: | ZBO-301972,ZBO-302209,ZBO-302969,ZBO-302999,ZBO-304935,ZBO-305149,ZBO-305256,ZBO-305733,ZBO-305809,ZBO-305884,ZBO-305959,ZBO-306034,ZBO-306109,ZBO-306184,ZBO-306259,ZBO-306333 |
| #Příplatek-Střecha 3x3m: | ZBO-301968,ZBO-302896,ZBO-302966,ZBO-304931,ZBO-305038,ZBO-305145,ZBO-305252,ZBO-305727,ZBO-305803,ZBO-305878,ZBO-305953,ZBO-306028,ZBO-306103,ZBO-306178,ZBO-306253,ZBO-306327 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 3m: | ZBO-210514 |
| #Příplatek-Límec potisk 3m: | ZBO-302314 |
