Transportní taška na bočnice
Kód: ZBO-302123 ZBO-302124 ZBO-302125 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Praktická taška na transport a uskladnění bočnic
- Vyrobena z vysoce odolného PVC materiálu pro maximální ochranu příslušenství
- Klasický zip po délce tašky
- Všechny bočnice ke stanu se pohodlně vejdou do jedné tašky
- Výběr velikosti tašky je závislý na rozměru Vašeho stanu
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Transportní taška na bočnice z PVC materiálu |
|---|---|
| Uzavírání | Taška je vybavena kovovým kostěným zipem po celé délce tašky |
| Materiál tašky | PVC 630 g/m2 |
| Barva | Červená |
| Velikosti podle rozměrů konstrukce | 3x3m / 3x6m / 4x6m / |
| Rozměr tašky | 45x21x32cm / 45x25x32cm / 46x37x32cm / 46x37x32cm |
[/custom záložka]
Silný PVC materiál
- Tloušťka materiálu zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči mechanickému poškození.
- Materiál je snadno omyvatelný a vhodný pro časté používání.
Ochrana proti poškození při přepravě
- Taška chrání stan, se střechou i bočnicemi před poškozením, znečištěním i vlhkostí během transportu.
- Lehký a zároveň pevný materiál pro častý transport.
Úložný prostor na příslušenství
- Vše přehledně na jednom místě.
- Transportní taška značně usnadňuje skladování stanu a jeho příslušenství.
Praktické detaily pro snadnou manipulaci
- Taška obsahuje našitá poutka pro jednoduchý přenos.
- Zip po celé délce tašky umožňuje pohodlné vložení konstrukce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transportní tašky |
|---|---|
| Typ: | Transportní taška na bočnice |