Original
Kód: ZBO-305642Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Praktický, pohodlný a zároveň moderní sedací vak do různých prostor
- Díky snadné tvarovatelnosti se přizpůsobí potřebám každého
- Možnosti a způsoby jejich použití závisí jen na Vaši fantazii
- Odolný a snadno omyvatelný vnější obal
- Výborně doplní zázemí na vnitřních i venkovních akcích
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Original
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Original |
|---|---|
| Materiál potahu | 100% PES se zátěrem, 200 g/m2 |
| Náplň | Polystyrenové kuličky |
| Rozměr | 100×140 cm |
| Objem | 400 L |
| Typ opláštění | Dvouvrstvý |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Doplňující informace | Kuličky jsou umístěné v samostatném obalu, náplň je umístěna v uzavíratelném vnějším obalu opatřeném potiskem (platí pro dvouvrstvé sedací vaky) |
[/custom záložka]
CPohodlný a příjemný
- Vak se přizpůsobí konturám těla a poskytuje ideální oporu.
- Měkkost vaku Vám dopřeje optimální uvolnění.

Odolný a voděodolný potah
- Polyesterová úprava chrání před politím i nečistotami.
- Snadné čištění umožňuje relaxovat bez starostí kdekoliv.

Velký objem 400 l pro maximální komfort
- Nabízí dostatek prostoru k sezení a odpočinku.
- Ideální pro každého – děti i dospěl

Trvanlivý a výrazný potisk
- Sublimační tisk je fotorealistický a nelze ho mechanicky odstranit.
- Perfektní pro firemní brand nebo osobitý styl bez kompromisu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sedací vaky |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| Typ: | Original |