Bočnice 3m ke stanu Rapid Extreme s potiskem
Kód: ZBO-210666 ZBO-210667 ZBO-210668 ZBO-210669 ZBO-210670 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Kompatibilní se všemi druhy konstrukcí s rozměrem 3 m
- Díky vlastnímu potisku vyniknete na každé akci a posílíte vizuální komunikaci
- Opláštění nepropouští vodu, odolává plísni a ohni
- Všechny bočnice jsou vyrobeny z materiálu s certifikací nehořlavosti B1
- Jednotlivé bočnice se k sobě dají jednoduše propojit klasickým zipem
[custom záložka]
Obsah balení
- Bočnice 3 m bez potisku (dle zvoleného typu)
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 3 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Široký výběr variant
- K dispozici plná, s oknem, dveřní, vchodová nebo polobočnice.
- Snadno a prakticky opláštíte svůj stan přesně podle svých požadavků

Kvalitní certifikovaný materiál
- Certifikace B1 zaručuje splnění přísných bezpečnostních požadavků na nehořlavost materiálů pro venkovní i vnitřní akce.
- Opláštění je zároveň voděodolné a spolehlivé do každého počasí.

Praktická funkčnost
- Bočnice zajišťují lepší ochranu proti větru a dešti, tím zvyšují komfort uvnitř stanu při nepříznivém počasí.
- Dodávají stanu soukromí, ochranu prostoru uvnitř stanu i profesionální vzhled pro všechny druhy akcí.

Snadná manipulace a perfektní střih
- Rozměr bočnice přesně sedí na všechny typy konstrukcí s šířkou stanu 3 m
- Rychlé a jednoduché uchycení ke stanu pomocí suchých zipů šetří energii a čas při montáži i demontáži stanu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Extreme |
|---|---|
| Typ: | Bočnice s potiskem |
| Rozměr: | 3m |