Stan RE konstrukce 3x3m ALU
Kód: ZBO-209328Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Vhodná pro venkovní i vnitřní akce
- Navržena pro časté použití v náročných podmínkách
- V případě potřeby poskytneme servis konstrukce i možnost zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení konstrukce během 60 vteřin bez nářadí
[custom záložka]
Technické parametry
Profil vzpěr35x18mm s vnitřním zpevněním
| Parametr | Rapid Extreme 3x3m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Masivní osmihranná hliníková 56 mm |
| Půdorys | 3x3 m |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 25 kg / 5,5 kg |
| Rozměr nohy | Osmihran o hraně 21 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 320x320x1650 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 370x370x1700 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1790 mm / 2110 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3600 mm |
[/custom záložka]
Vysoce odolná konstrukce navržená pro extrémní podmínky
- Masivní eloxované hliníkové provedení s osmihranným profilem nohou a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální stabilitu a pevnost i při vysokém zatížení.
- Kvalitní nylonové koncovky, robustní patky a šroubované spoje zajišťují bezpečnost a spolehlivost konstrukce, přičemž jsou v případě poškození snadno vyměnitelné.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní push - pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rapid Extreme |
|---|---|
| Hmotnost: | 25 kg |
| Typ: | Konstrukce Rapid Extreme |
| Rozměr: | 3x3m |