Set Rapid Classic 3x3m bez potisku
Kód: KOM-305682 KOM-305679 KOM-305678 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Chytrá vstupní investice do světa nůžkových stanů
- Rychlá instalace a snadná manipulace
- Vhodné pro venkovní akce, veletrhy, catering nebo firemní akce
- Odolná a pevná ocelová konstrukce
- Jedna strana límce střechy obsahuje suchý zip pro upevnění banneru s vlastním potiskem
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Classic 3x3 m
- 1x Voděodolná střecha v barvě dle vlastního výběru
- 1x Sada bočnic (3m): (3x plná, 1x vchod)
- 1x Kotvící sada (obsahuje 4× ocelový kolík, 4× popruh)
- 1x Transportní taška na stan
- 1x Transportní taška na bočnice
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Classic 3x3m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Čtyřhranná ocelová, průměr 29 mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 200 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni |
| Půdorys | 3x3 m |
| Profil vzpěr | 22x10 mm |
| Povrchová úprava konstrukce | Bílá kladívková barva |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Obsah opláštění setu S3 | Konstrukce, střecha, 3x bočnice celá, 1x bočnice vchod, transportní taška, taška na bočnice, kolíky |
| Doplňující informace | Na límci střechy jsou před šité suché zipy pro upevnění banneru na límec s vlastním potiskem |
| Váha konstrukce / střecha / bočnice | 21,4 / 10,5 kg |
| Tloušťka materiálu | 0,8 mm |
| Rozměr ve složeném stavu - v kartónu | 23×23×160 cm |
| Transportní rozměry se střechou + bočnice | 40×44×25 cm |
| Podchozí výška min. / max. | 175 / 207 cm |
| Maximální výška ve špičce | 331 cm |
| Parametr | Bočnice |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 200g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni |
| Provedení | Plná bočnice, vchod |
| Šířka bočnice | 3 m |
| Potisk | Výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Vše, co potřebujete, v jednom balení.
- Kompletní balíček obsahující odolnou ocelovou konstrukci a sadu bočnic, které poskytují maximální krytí proti větru, dešti i zvědavým pohledům. Na každé akci si během chvilky vytvoříte praktické zázemí, které vždy spolehlivě splní svůj účel bez kompromisů.
- Ušetříte čas i peníze — všechno potřebné dostanete v jednom „Setu“, připravené k okamžitému použití.

Kvalitně zpracované opláštění
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.
- Opláštění stanu vydrží náročné podmínky a díky jednoduché údržbě zaručí dlouhodobou životnost stanu při častém používání

Pevná a stabilní konstrukce
- Vyrobena z pevné oceli s čtvercovým profilem nohy, který zajišťuje spolehlivou stabilitu. Povrch je opatřen odolným lakem v bílé barvě, který chrání konstrukci a dodává jí atraktivní vzhled.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje, které jsou vysoce odolné a lehce vyměnitelné, zajišťují dlouhou životnost a snadný servis v případě poškození.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.
