Pivní set k pronájmu
Kód: PRO-400045Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Sestava stolu a dřevěných lavic bez opěrky, která tvoří nezbytnou součást většiny hudebních festivalů, sportovních závodů nebo i městských slavností a společenských akcí
- Nosné kovové části lavic a stolů lze snadno sklopit a zajistit ve složené pozici
- Díky skládací konstrukci setu je výrazně usnadněno jeho uskladnění, případně transport
- Zapůjčujeme klasickou sestavu dřevěných lavic a stolů
- Podnože jsou vyrobeny z pevných ocelových profilů o síle 3 mm
[custom záložka]
Příslušenství
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Stůl
- 2x Lavice
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Pivní set |
|---|---|
| Druh dřeva | Borovicové dřevo |
| Lakování dřeva | Na vrchu třívrstvý a vespod jednovrstvý |
| Materiál konstrukce | Ocel o tloušťce minimálně 3 mm |
| Rozměry stolu | 220x78x50 |
| Rozměry lavice | 220x48x25 |
| Tloušťka desky | 30 mm |
| Barva konstrukce | Zelená |
[/custom záložka]
Stabilní a odolná konstrukce
- Dřevěné desky a pevný kovový rám odolá vysoké zátěži i náročným podmínkám každé akce.
- Jednoduchý rozkládací systém spolehlivě a bezpečně udrží nohy nábytku v rozložené poloze.

Rychlá příprava bez námahy
- Snadné složení i rozložení.
- Šetří čas při přípravě akce.

Spoustu místa k sezení
- Jeden set pohodlně usadí až 8 lidí kolem jednoho stolu.
- Ideální pro akce, kde potřebujete co nejvíce míst bez velkých nároků na prostor.

Ideální pro malé i velké akce
- Díky univerzálnímu designu se hodí jak na menší oslavy, tak na velké společenské události.
- Prostorově úsporné řešení, díky kterému spolehlivě usadíte i větší množství lidí

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna pivních setů |
|---|---|
| Hmotnost: | 52 kg |
| Typ: | Pivní set k pronájmu |