Plynový gril k pronájmu
Kód: PRO-400061Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- 4 hlavní hořáky + 1 boční hořák – rovnoměrné grilování a možnost přípravy příloh současně.
- Gril obsahuje teploměr integrovaný do sklápěcího víka
- Snadná manipulace – gril je vybaven kolečky a praktickými odkládacími plochami.
- Obsahuje podsvícení hlavních ovládacích koleček
[custom záložka]
Příslušenství
- Plynová láhev
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Plynový gril
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Plynový gril |
|---|---|
| Hmotnost | 43 kg |
| Počet hořáků | 5 |
| Kolečka | ANO |
| Šířka | 136 cm |
| Výška | 113 cm |
| Hloubka | 53 cm |
| Materiál grilu | Ocel |
| Šířka grilovacího prostoru | 41 cm |
| Druh paliva | plyn |
| Výkon | 17 kW |
| Délka grilovacího prostoru | 71 cm |
| Materiál grilovací plochy | Litina |
[/custom záložka]
Výkonný gril pro náročné
- 4 hořáky zajišťují rychlé nahřátí hlavní grilovací plochy a konstantní výkon
- Boční hořák umožní přípravu příloh během grilování.

Prostorná grilovací plocha
- Perfektní pro větší oslavy, firemní akce či festivaly.
- Umožní pohodlnou přípravu více druhů pokrmů současně

Komfortní obsluha a ovládání
- Víko s teploměrem pro přesné grilování bez připalování.
- Ergonomické knoflíky a snadné zapalování pro pohodlnou manipulaci.

Mobilní a praktický design
- Kolečka pro snadný přesun grilu podle potřeby.
- Odkládací plochy pro přípravu surovin a náčiní vždy po ruce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna gastro zařízení |
|---|---|
| Hmotnost: | 45 kg |
| Typ: | Plynový gril k pronájmu |