Partnerská sekce
Servisní linka: +420 261 112 721
Nové objednávky: +420 261 112 721

O nás

Uběhlo již více než 22 let, kdy jsme na českém trhu prodali náš první skládací nůžkový stan. Byli jsme v roce 1997 první, a tak se z nás stali průkopníci těchto flexibilních produktů. Nůžkové stany zažívaly postupně rozmach, vytvářely mobilní zázemí různých akcí a dostávaly se tak více do povědomí českého trhu. Nárůst jejich oblíbenosti a technologický rozmach nás povzbudil v další cestě jejich neustálé inovace – ať už v kvalitě konstrukcí nůžkových stanů, nebo samotné kvality použitých materiálů a potisku. Kvalitní šití těchto produktů bylo téměř od začátku v rukách naší vlastní dílny v Otrokovicích.

Tohle byl však na trhu eventových produktů teprve začátek. Počet konaných akcí v Čechách neustále stoupal v různých oblastech – jak ve sportovních, tak v oblastech různých typů festivalů. Kromě výroby jsme tak odstartovali i vlastní půjčovnu našich produktů s kompletním zázemím služeb – dopravou, odbornou instalací a deinstalací produktů, až po jejich servis a čištění.

Postupem času jsme už tak široké portfolio produktů nadále rozšiřovali. Do rodiny našich produktů vstoupila nafukovací reklama, která se transformovala až do dnešní podoby, kdy si troufáme říci, že umíme nafouknout téměř cokoli. Zajímavým mezníkem se staly restaurace, pro které dodnes zajišťujeme řešení venkovních prostor na míru. Naši konkurenceschopnost jsme posílili i vlastním zimním programem, díky kterému dodáváme zimní vybavení pro lyžařské areály a školky.

Jako moderní a stabilní společnost, která reflektuje na aktuální trendy, jsme postupně zbourali mantinely českého trhu. První kroky tak dovedly naše produkty do okolních zemí, rozšířily se dále do Evropy, a proto je dnes můžete najít ve více jak 30 zemích.

Jsme součástí eventových projektů, pomáháme tvořit plnohodnotné zázemí a zviditelňujeme mnohé značky na akcích téměř jakéhokoli charakteru. To je naše cesta, která nás baví.

Čísla, která něco znamenají

20 20 let zkušeností na trhu

20200 Prodaných stanů

8200 Vlajek a muších křídel

2500 Nafukovadel

Historie TKF

 1. Založení společnosti

  Založení společnosti TKF se sídlem v Praze. Jako jedni z prvních v ČR přivádíme na trh nůžkové stany. V témže roce otevíráme specializované tiskové a grafické oddělení.

 2. Jako první otevíráme půjčovnu

  Jako první otevíráme půjčovnu nůžkových stanů a eventového vybavení pro akce všeho druhu.

 3. Pobočka v Otrokovicích

  Otevíráme vlastní výrobu v Otrokovicích, díky čemuž můžeme pružně reagovat na požadavky zákazníků a získáváme 100% kontrolu nad kvalitou.

 4. Myslíme na restaurace

  Nabídku služeb rozšiřujeme o výstavbu restauračních předzahrádek.

 5. Rozšiřujeme eventový sortiment

  Dochází k dalšímu rozšíření sortimentu o reklamní slunečníky, infratopení a další produkty potřebné pro eventové akce.

 6. Obchodní oddělení pro Slovensko a Polsko

  Počet zaměstnanců se zvyšuje na 22. Rozšiřuje se výroba v Otrokovicích a otevírá se zde obchodní oddělení pro Slovensko a Polsko.

 7. Zaměřujeme se i na venkovní vybavení

  Začínáme připravovat koncept programu zaměřeného na venkovní vybavení, které umožní užívat si zahradu, terasu či balkon v jakémkoli počasí.

 8. Spouštíme Outdoorliving.cz

  Výše zmíněný program uvádíme na trh pod názvem Outdoorliving.cz. V témže roce sjednocujeme produkty pro gastro do jednotného programu TKF Horeca.

 9. Jsme stabilní firmou

  Do roku 2013 vstupujeme jako silná a stabilní firma se zákazníky z prakticky všech oblastí trhu.

 10. Zimní program

  Stali jsme se aktivními dodavateli zimního vybavení do lyžařských areálů a školek po celé České republice.

 11. Pneumatická nafukovadla

  Posunuli jsme technologii výroby nafukovadel na vyšší úroveň. Do široké řady portfolia našich produktů jsme přidali pneumatická nafukovadla, která na rozdíl od nafukovadel s ventilátorem nevyžadují neustálé dofukování.

 12. Uspěli jsme v etickém a sociálním auditu

  Naše společnost úspěšně prošla etickým a sociálním auditem SMETA realizovaným nezávislou organizací SEDEX.

PODPORUJEME

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Zuzana Vanišová
Vedoucí podpory obchodního týmu


zuzana.vanisova@tkf.cz
+420 774 702 117

Miroslav Janda
Senior obchodní konzultant


miroslav.janda@tkf.cz
+420 608 553 117