Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300
25.500 Prodaných stanů
25 Let na trhu
370.000 M2 Látky potištěno sublimačním tiskem
21,3 KM Vyrobených vymezovacích sítí na sjezdovky
11.223 Reklamních vlajek
73.000 M2 Půjčené plochy nůžkových stanů

O nás

Uběhlo již více než 22 let, kdy jsme na českém trhu prodali náš první skládací nůžkový stan. Byli jsme v roce 1997 první, a tak se z nás stali průkopníci těchto flexibilních produktů. Nůžkové stany zažívaly postupně rozmach, vytvářely mobilní zázemí různých akcí a dostávaly se tak více do povědomí českého trhu. Nárůst jejich oblíbenosti a technologický rozmach nás povzbudil v další cestě jejich neustálé inovace – ať už v kvalitě konstrukcí nůžkových stanů, nebo samotné kvality použitých materiálů a potisku. Kvalitní šití těchto produktů bylo téměř od začátku v rukách naší vlastní dílny v Otrokovicích.

Tohle byl však na trhu eventových produktů teprve začátek. Počet konaných akcí v Čechách neustále stoupal v různých oblastech – jak ve sportovních, tak v oblastech různých typů festivalů. Kromě výroby jsme tak odstartovali i vlastní půjčovnu našich produktů s kompletním zázemím služeb – dopravou, odbornou instalací a deinstalací produktů, až po jejich servis a čištění.

Postupem času jsme už tak široké portfolio produktů nadále rozšiřovali. Do rodiny našich produktů vstoupila nafukovací reklama, která se transformovala až do dnešní podoby, kdy si troufáme říci, že umíme nafouknout téměř cokoli. Zajímavým mezníkem se staly restaurace, pro které dodnes zajišťujeme řešení venkovních prostor na míru. Naši konkurenceschopnost jsme posílili i vlastním zimním programem, díky kterému dodáváme zimní vybavení pro lyžařské areály a školky.

Jako moderní a stabilní společnost, která reflektuje na aktuální trendy, jsme postupně zbourali mantinely českého trhu. První kroky tak dovedly naše produkty do okolních zemí, rozšířily se dále do Evropy, a proto je dnes můžete najít ve více jak 30 zemích.

Jsme součástí eventových projektů, pomáháme tvořit plnohodnotné zázemí a zviditelňujeme mnohé značky na akcích téměř jakéhokoli charakteru. To je naše cesta, která nás baví.

PODPORUJEME

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117