Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Navrhujeme řešení eventů

Ikona

Cíle a potřeby

Společně probereme Vaše cíle, které má event či konkrétní zóna přinést. Na základě těchto potřeb Vám budeme schopni vymyslet vhodné a efektivní řešení, které požadované cíle naplní.

Ikona

Technické řešení

Kvalita a funkčnost je u nás na prvním místě. Za to hovoří i téměř nulová reklamace našich produktů. Interně vždy prověřujeme, aby byl každý návrh řešení jakékoli zóny technicky funkční a měl dlouhou životnost.

Ikona

Vizualizace

Abyste si svoji zónu dokázali dobře představit, naši grafici pro Vás připraví vizualizaci. Teprve, až se ztotožní s Vaší představou a schválíme si vše potřebné, začneme zónu na míru vyrábět.

Ikona

Výroba a dodání

Díky vlastní výrobní pobočce v Otrokovicích, máme celý proces výroby i kvality pod kontrolou. Čas výroby daného řešení zóny se vždy liší od konkrétních požadavků, na přesný termín dodání Vás proto hned upozorníme.

Ikona

Servis

Produkty pro Vaši zónu Vám rádi přivezeme osobně, včetně našich doporučení pro správnou manipulaci s nimi. Tím naše služby ale zdaleka nekončí. Pokud si budete přát, můžeme se o celou Vaši zónu postarat, včetně dopravy, odborné instalace na všech akcích, až po čištění či její servis.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 326 380 300

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 326 380 300