Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Poskytujeme komplexní servis

PORADENSTVÍ

U nás začínáme s kompletním servisem už na začátku naší spolupráce – poradenstvím. Produkty, které si od nás chcete zakoupit či zapůjčit vybereme společně. Pomůžeme Vám tak zvolit ten nejvhodnější produkt pro charakter Vaší akce. A díky našim dlouholetým zkušenostem i s dobrou radou navíc.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Záleží nám, v jaké kondici je Vaše eventové vybavení. Proto Vám před, nebo po sezóně jeho stav zkontrolujeme, čímž prodloužíme i jeho životnost. Více o produktech, které servisujeme zde.

ČIŠTĚNÍ

Profesionální čistění dodá Vašemu vybavení nový život. Známky opotřebení Vám pomůžeme eliminovat, co to půjde. Více o produktech, které čistíme zde.

MONTÁŽ I DEMONTÁŽ

Díky vlastním a proškoleným zaměstnancům s dlouholetými zkušenostmi v naší půjčovně, Vám můžeme garantovat 100% profesionalitu s jakoukoli manipulací s eventovými produkty. Veškeré vybavení Vám umíme přivézt, odborně nainstalovat a po akci opět odvézt. Nemusíte se tak o nic starat.

NÁVRHY A ŘEŠENÍ EVENTŮ

Vytváříte svoji prezentaci na společenské akci či festivalu? Chcete být dobře vidět a zajímá Vás funkční řešení? Společně vybereme všechny prvky pro Vaší zónu a vytvoříme Vám vizualizaci. Jak to celé funguje?

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117