Nafukovací stůl válec, P
Kód: ZBO-305490 ZBO-305487 Zvolte variantuKompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Vyztužen dřevěnou deskou s PVC podložkou 650g/m² pro bezpečné vystavení nápojů či materiálů
- Skvělá mobilita a skladnost – transportní hmostnost 5 kg
- Nepotřebuje nepřetržitý přívod vzduchu
- Dodatečný bezpečnostní ventil chrání nafukovací prvek před přefouknutím a tak předchází možnému poškození.
- Za příplatek možnost LED prosvětlení pro nepřehlédnutelnost ve večerních hodinách
[custom záložka]
Příslušenství
- Transportní taška - 155x17 cm
- Ocelová základna - 18x30 cm
- Ocelová základna - 36,5×36×5 cm
- Banner na nafukovací bránu mnohoúhelník
[/custom záložka]
[custom záložka]
ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
potisk/vzorník barev
Digitální sublimace:
- Technologie sublimačního tisku založená na použití 100 % ekologických a nehořlavých přísad.
- Tisk přímo do struktury látky (nelze jej mechanicky odstranit)
- Tisk je 100% fotorealistický
- Je možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Materiál je celoplošně potištěn
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Nafukovací stůl válec
- 1x Opravný set
- 1x Transportní taška
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Nafukovací stůl válec |
|---|---|
| Materiál | Vnitřní materiál: TPU, vnější materiál: pro sublimaci PES 230 g/m2, B1 Certifikát látky za příplatek |
| Vyztužený spodní materiál | Dřevěná základna s PVC 650 g/m2 |
| Doba nafouknutí | cca 3 - 6 minut |
| Transportní váha | 5 kg |
| Transportní rozměry | Ø 60x20 cm |
| Nafukovací systém | Nevyžaduje průběžné doplňování vzduchu a stálé připojení ke zdroji elektrické energie |
| Ventily | Nafukovací ventil a pojistný ventil nejvyšší kvality |
| Typ potisku | Sublimační potisk |
[/custom záložka]
Celou plochu je možné potisknout
- Možnost využít každý centimetr pro vlastní branding zajišťuje maximální vizuální dopad.
- Jednotný potisk podtrhne profesionální prezentaci a posílí zapamatovatelnost značky.

Jednoduchá a rychlá montáž
- Produkt připravíte k použití během několika minut bez speciálního nářadí.
- Ideální řešení pro akce s omezeným časem nebo počtem lidí.

Praktické transportní rozměry a váha
- Po sbalení zabere minimum místa a snadno se přenáší v jedné tašce.
- Lehká nafukovadla zajišťuje pohodlnou manipulaci kdekoliv bude potřeba.

Efektivní reklamní plocha s praktickým využitím
- Kombinuje funkční posezení nebo plochu s výbornou viditelností vaší reklamy.)
- Vhodné pro interiér i exteriér – spojuje komfort a prezentaci v jednom prvku.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nafukovací nábytek |
|---|---|
| Typ: | Nafukovací stůl válec, P |