Partnerská sekce
Servisní linka: +420 261 112 721
Nové objednávky: +420 261 112 721

Kariéra v TKF

Marketingový/á specialista/tka

11.12.2019

Baví Tě marketing a máš představu o efektivní B2B komunikaci?

Stěhujeme se do nových prostor, posouváme se dál a rozvíjíme novou strategii. Hledáme proto důležitou součást našeho týmu - podporu marketingového oddělení.

Obchodní asistentka

21.11.2019

Pojď s námi posunout eventové vybavení na vyšší level. TKF se mění a hledá důležitou součást svého týmu – kolegu/kolegyni do obchodního oddělení. Mnoho barevné grafiky, mnoho zajímavých sportovních či kulturních akcí, spousta zajímavých lidí. To je společnost TKF, která vyrábí a zapůjčuje eventové vybavení primárně pro B2B segment. Pojď se stát součástí našeho týmu, rozšiř své zkušenosti a získej nové.

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodní asistentka pro centrálu v Praze, od ledna 2020 v obci Sulice – Hlubočinka.

Senior/Junior obchodní konzultant

30.10.2019

Baví Tě obchodovat? Chceš nám přijít ukázat jak dobře to umíš nebo se chceš od nás něčemu novému přiučit? Náš obchodní tým rozšiřujeme jak o zkušené obchodníky, tak o začátečníky, kteří se už obchodování dotkli a chtějí se v této oblasti dále rozvíjet. Máš pocit, že máš obchodní talent? Přijď se nám ukázat!

Obchodníky hledáme pro centrálu v Praze, od ledna 2020 na nové adrese v obci Sulice – Hlubočinka, ale také do naší pobočky v Otrokovicích.

Specialista půjčovny

11.12.2019

Pojď s námi posunout eventové vybavení na vyšší level. TKF se mění a hledá důležitou součást svého týmu – kolegu do oddělení logistiky.

Festivaly, výstavy, veletrhy. Chceš být v centru dění těch nejrůznějších eventů? Nebojíš se nám ukázat, že to zvládneš a že Tě to baví? Pokud máš zkušenosti, budeme rádi a pokud ne, tak nám to nevadí, protože když v sobě najdeš nadšení, mnoho Tě naučíme.


Pro posílení našeho týmu hledáme šikovného kolegu na pozici Specialista půjčovny na pobočku v Praze 4

Střihačka - šička

02.10.2019

Pojď s námi posunout eventové vybavení na vyšší level. TKF se mění a hledá důležitou součást svého týmu – kolegyni do oddělení výroby.


Mnoho barevné grafiky, mnoho zajímavých sportovních či kulturních akcí, spousta zajímavých lidí. To je společnost TKF, která vyrábí a zapůjčuje eventové vybavení primárně pro B2B segment více než 20 let! Pojď se stát součástí našeho týmu, rozšiř své zkušenosti a získej nové.


Hledáme novou kolegyni na pozici Střihačka - šička pro pobočku v Otrokovicích, na ulici Tř. Tomáše Bati.

Pracovní benefity

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Miroslav Janda
Senior obchodní konzultant


miroslav.janda@tkf.cz
+420 608 553 117

Zuzana Vanišová
Vedoucí podpory obchodního týmu


zuzana.vanisova@tkf.cz
+420 774 702 117