Reklamní lehátko bez područky
Kód: KOM-302978Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Dřevěné lehátko bez područky – ideální skládací prvek s praktickou funkcí sklopení pro Vaše zázemí na různých typech venkovních i vnitřních akcí.
- Možnost nastavení 3 poloh sklopení sezení.
- Konstrukce lehátka je vyrobena z masivního bukového dřeva.
- Za příplatek je možné konstrukce lehátek dodat v barvách: přírodní transparent, světlý dub, ořech, černá (minimální odběr 100 kusů).
- Do dřevěné konstrukce lze vypálit znak dle vašeho přání (logo, text).
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Reklamní lehátko bez područky
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Reklamní lehátko bez područky |
|---|---|
| Materiál rámu | Bukové dřevo bez laku |
| Barvy konstrukce | Za příplatek je možné konstrukce lehátek dodat v barvách: přírodní transparent, světlý dub, ořech, černá. Minimální odběr 100 kusů. |
| Materiál potahu | 100% PES |
| Rozměr při složení | 123×58 cm |
| Váha | 4,5 kg |
| Nosnost | 120 kg |
| Typ potisku | Digitální sublimace |
| Doplňující informace | Do dřevěné konstrukce lze vypálit znak dle vašeho přání, například logo nebo text. |
[/custom záložka]
Možnost vlastního potisku
- Promění lehátko v efektivní reklamní plochu.
- Vlastní potisk sladí design lehátka s firemní identitou.

Snadná manipulace a přenos
- Nízká hmotnost pro pohodlné přenášení.
- Rychlé složení i rozložení během pár sekund.

Pohodlná a odolná konstrukce
- Pevný rám z kvalitního dřeva pro dlouhou životnost.
- Pevná tkanina odolná proti opotřebení.

Nastavitelný sklon opěradla
- Každý uživatel si může lehátko napolohovat pro maximální pohodlí.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěná |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| Typ: | Reklamní lehátko bez područky |