Stan RP konstrukce 2x3m ALU
Kód: ZBO-210508Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Detailní popis produktu
- Vhodná pro venkovní i vnitřní akce
- Vyrobena z hliníku vysoké kvality s povrchovou úpravou elox, odolnému proti korozi
- V případě potřeby poskytneme servis konstrukce i možnost zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení konstrukce během 60 vteřin bez nářadí
- Nejširší nabídka rozměrů konstrukcí
[custom záložka]
Technické parametry
Profil vzpěr26x13mm s vnitřním zpevněním
| Parametr | Rapid Premium 2x3 m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Šestihranná hliníková 45mm |
| Půdorys | 2x3 m |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 17 kg / 5 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 25 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
[/custom záložka]
Špičková kvalita konstrukce Rapid Premium
- Vyrobena z pevného eloxovaného hliníku se šestihranným profilem a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální odolnost při zachování optimální hmotnosti.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje jsou vysoce odolné a snadno vyměnitelné v případě poškození.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní push - pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2x3 m |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| Typ: | Konstrukce Rapid Premium |
| Rozměr: | 2x3m |