Rapid Premium s částečným potiskem 2,5x2,5m ke konfiguraci
Kód: WEB-000014Kompletní řešení
Od samotného prodeje či pronájmu až po instalaci, servis nebo návrh řešení a produkci
Osobní rádce
Každý klient má svého TKF profesionála, který mu poradí a provede celým procesem
29 let know how
Tisíce realizací nás naučily dodávat kvalitní a funkční produkty s prozákaznickým servisem
Související produkty
Detailní popis produktu
- Kompaktní hliníkový nůžkový stan pro venkovní i vnitřní akce
- Konstrukce Rapid Premium vyniká lehkostí a elegantním designem
- V případě potřeby Vám provedeme servis stanu nebo u nás můžete zakoupit všechny náhradní díly
- Rozložení a složení stanu do 60 vteřin
[custom záložka]
Ke stažení
[/custom záložka]
[custom záložka]
Potisk / Vzorník barev
Potisk digitální sublimací:
- Sublimační látka s transparentním zátěrem 210 g/m2
- Tisk přímo do struktury látky, tzn. nelze jej z látky mechanicky odstranit
- Tisk je 100 % fotorealistický
- Možné tisknout barevné přechody a jemnou grafiku
- Látka je potištěna celoplošně
[/custom záložka]
[custom záložka]
Obsah balení
- 1x Konstrukce Rapid Premium 2,5x2,5m
- 1x Voděodolná střecha s vlastním potiskem límců
- Další obsah dle Vašeho výběru
[/custom záložka]
[custom záložka]
Technické parametry
| Parametr | Rapid Premium 2,5x2,5m |
|---|---|
| Profil a materiál nohou | Šestihranná hliníková 45mm |
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210 g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Půdorys | 2,5x2,5m |
| Profil vzpěr | 26x13mm s vnitřním zpevněním |
| Povrchová úprava konstrukce | Eloxovaný hliník |
| Spoje | Šroubované (snadno a rychle vyměnitelné) |
| CPS systém | Central pulling systém k dopnutí střechy (nepoužívat během 1. roku) |
| Push-pin systém | Zámek s červeným tlačítkem pro rychlé rozkládání, skládání a nastavení průchozí výšky. |
| Spojky | Tvrzené plastové |
| Koncovky | Nylonové (odolné extrémním teplotám) |
| Váha konstrukce / střecha | 16 kg / 5 kg |
| Rozměr nohy | Šestihran o hraně 25 mm |
| Tloušťka materiálu | 1 mm |
| Rozměr ve složeném stavu | 240x240x1570 mm |
| Transportní rozměry se střechou | 240x240x1600 mm |
| Podchozí výška min. / max. | 1720 mm / 2040 mm |
| Maximální výška ve špičce | 3800 mm |
| Parametr | Bočnice |
|---|---|
| Materiál opláštění | 100% PES s polyuretanovým zátěrem, 210g/m2 |
| Vlastnosti opláštění | Voděodolné, odolává plísni, certifikace B1 |
| Provedení | Plná bočnice, vchod, polobok, okno, dveře |
| Šířka bočnice | 2 m / 2,5 m / 3 m / 4 m / 4,5 m / 6 m / 8 m |
| Potisk | Digitální sublimace nebo výběr barev dle vzorníku |
| Doplňující informace | Bočnice můžeme upravit individuálně dle požadavků klienta |
[/custom záložka]
Špičková kvalita konstrukce Rapid Premium
- Vyrobena z pevného eloxovaného hliníku se šestihranným profilem a dvojitým vyztužením vzpěr pro maximální odolnost při zachování optimální hmotnosti.
- Nylonové koncovky a šroubované spoje jsou vysoce odolné a snadno vyměnitelné v případě poškození.

Prémiový design a vysoká odolnost
- Nadstandardní kvalita konstrukce a materiálů - každý detail je navržen pro dlouhodobou spolehlivost, odolnost a profesionální vzhled. Díky kvalitnímu šití a propracovaným detailům bude Váš stan rozpoznatelný už z dálky.
- Investice do naší nejprodávanější řady nůžkových stanů Vám zajistí spolehlivé řešení na dlouhá léta.

Kvalitní látky s certifikací B1
- Bezpečnost je u nás na prvním místě, proto používáme samozhášivé látky s certifikací B1, které zajišťují vyšší ochranu při venkovních akcích i ve vnitřních prostorech.
- Materiál s polyuretanovým zátěrem je pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům a díky strojově podlepeným švům nabízí maximální ochranu proti zatékání.

Pokročilé prvky pro komfortní manipulaci s konstrukcí
- CPS (Central Pulling System) zajišťuje přesné vypnutí střechy, takže stan vždy působí profesionálně. Jednoduchým otočením kličky udržíte střechu napnutou i po letech používání.
- Moderní Push-pin systém umožňuje rychlé a bezpečné nastavení výšky konstrukce bez složité manipulace.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2,5x2,5 m |
|---|---|
| Hmotnost: | 31 kg |
| #Příplatek-Bočnice dveře 2,5m: | ZBO-301993,ZBO-304849,ZBO-304956,ZBO-305063,ZBO-305170,ZBO-305277,ZBO-305384,ZBO-305755,ZBO-305831,ZBO-305906,ZBO-305981,ZBO-306056,ZBO-306131,ZBO-306206,ZBO-306281,ZBO-306355 |
| #Příplatek-Bočnice okno 2,5m: | ZBO-301988,ZBO-304844,ZBO-304951,ZBO-305058,ZBO-305165,ZBO-305272,ZBO-305379,ZBO-305750,ZBO-305826,ZBO-305901,ZBO-305976,ZBO-306051,ZBO-306126,ZBO-306201,ZBO-306276,ZBO-306350 |
| #Příplatek-Bočnice plná 2,5m: | ZBO-301983,ZBO-304839,ZBO-304946,ZBO-305053,ZBO-305160,ZBO-305267,ZBO-305374,ZBO-305745,ZBO-305821,ZBO-305896,ZBO-305971,ZBO-306046,ZBO-306121,ZBO-306196,ZBO-306271,ZBO-306345 |
| #Příplatek-Bočnice vchod 2,5m: | ZBO-301978,ZBO-304834,ZBO-304941,ZBO-305048,ZBO-305155,ZBO-305262,ZBO-305369,ZBO-305740,ZBO-305816,ZBO-305891,ZBO-305966,ZBO-306041,ZBO-306116,ZBO-306191,ZBO-306266,ZBO-306340 |
| #Příplatek-Konstrukce 2,5x2,5m: | ZBO-210510 |
| #Příplatek-Polobok 2,5m: | ZBO-301973,ZBO-304829,ZBO-304936,ZBO-305043,ZBO-305150,ZBO-305257,ZBO-305364,ZBO-305735,ZBO-305811,ZBO-305886,ZBO-305961,ZBO-306036,ZBO-306111,ZBO-306186,ZBO-306261,ZBO-306335 |
| #Příplatek-Střecha 2,5x2,5m: | ZBO-301967,ZBO-304823,ZBO-304930,ZBO-305037,ZBO-305144,ZBO-305251,ZBO-305358,ZBO-305730,ZBO-305806,ZBO-305881,ZBO-305956,ZBO-306031,ZBO-306106,ZBO-306181,ZBO-306256,ZBO-306330 |
| #Příplatek-Konstrukce poloboku 2,5m: | ZBO-302215 |
| #Příplatek-Límec potisk 2,5m: | ZBO-306399 |
