Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Sedací pytel chtějí všichni

18.05.2018

Sedací pytel chtějí všichni

Existují určité trendy, které zkrátka nevyjdou z módy. Sedací pytel je něco, co nám bude vždycky připadat tak nějak “cool”. Stejně jako džíny, Kdo je nemá, jakoby neexistoval. Mění se jenom barva a střih.

Sednete si do něj a říkáte si – “Tohle chci mít doma”. A nebo – “Já už z toho nechci vylézt.” A popravdě ani nemusíte. Můžete mít totiž svůj vlastní.

A že jej nemáte kam dát?

Sedací vaky jsou příjemným zpestřením každého interiéru. Ať už jako doplněk do pokojíčku teenagera nebo jako solitér pro oddych kdekoliv jinde. Kvalitní provedení je totiž naší velkou prioritou. Oproti jiným vakům jsou navíc vyrobeny z nepromokavého materiálu, takže je využijete nejen v interiéru, ale také na terase či zahradě. A nemusíte se bát pustit na něj ani svého čtyřnohého miláčka, rozhodně vám jej neponičí.

Design na přání

V naší nabídce si můžete vybrat ze 4 tvarů sedacích vaků zn. TKF a zvolit si ten pravý, který se nejlépe hodí pro vaše použití.

Důležitá je barva – buď je doplňkem vašeho interiéru anebo naopak nese punc vyjímečnosti.

Můžete zvolit i potisk z vašich fotografií či nějaký nevšední vzor.

Váš sedací vak může být jedinečný.

Originální dárek

Přemýšlíte-li nad dárkem pro své blízké, pak právě sedací vak může být vhodný tip. Pokud jej ještě navíc vylepšíte vhodně zvolenými fotografiemi, neuděláte chybu. Záleží jen na vás, zda na něm budou fotky z dovolené, vaše děti nebo třeba váš umělecký akt.

A proč si vybrat právě sedací vaky zn. TKF?

  1. Sedací vaky mají dvojité opláštění, tzn. nehrozí vysypání náplně. Náplní jsou polystyrenové kuličky a ty jsou umístěny v samostatném uzavíratelném vnějším obalu.
  2. Vysoká kvalita, která zajišťuje odolnost pro denní interiérové i exteriérové použití.
  3. Sedací vaky jsou vyrobeny z nehořlavého materiálu.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117