Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Proč zvolit nůžkový stan

23.02.2021

Proč zvolit nůžkový stan
  1. Bez kompromisu

Nůžkové stany jsou elegantní a rychlou variantou pro zastřešení velkých prostor. Námi vyvinutý modulový systém rozkládacích stanů umožňuje modifikovat zastřešení podle aktuální potřeby. Spojením různých stanů docílíte libovolného požadavku, máte možnost spojovat různé stany ve větší a prostorově vhodnější celky, rovněž nabízíme vysokou variabilitu rozměrů. Tento typ stanu s vysokou životností je vysoce odolný a je vhodný do různých venkovních podmínek.

Jako doplněk k modulárnímu systému nabízíme stříšky a poloboky. Jedná se o speciální části, které ocení např. cateringové firmy, prodejci aj.

Díky vlastnímu výrobnímu zázemí jsme schopni rychle a kvalitně dodat libovolný typ nůžkového stanu přesně podle vaší potřeby na prezentace nebo eventy.

  1. Stavba za 60 vteřin

Samozřejmostí je jednoduchá a rychlá montáž, kterou zvládnete bez nářadí. V praktickém balení se nachází důkladně složený a zajištěný celý stan. Roztáhnutím stanu se otevře konstrukce stanu a předmontovaná střecha stanu se automaticky napne. Nakonec se vysunou nožky na požadovanou výši. Takto zabalený stan je zároveň jednoduchý na transport.

  1. A boční stěny?

Nikdy to nebylo jednodušší. Boční stěny se upevnují bezproblematicky prostřednictvím suchého zipu. Procházející proužky suchého zipu na hranách umožnují optimální upevnění na nožce stanu a zajišťují perfektní napnutí. Tento speciálně vyvinutý uzavírací systém nabízí ideální ochranu proti větru, počasí a zvědavým pohledům.

  1. Přizpůsobte vzhled stanu vaší firmě nebo produktu:

Vytvořte si z vašeho stanu zároveň reklamní nosič. Vhodná grafika či fotografie na stěnách stanů osloví správný typ zákazníka. A vaše logo umístěné na přístřešku nebude možné přehlédnout.

  1. Zvolte barvu dle firemní identity:

Střechy a boční stěny stanů nabízíme v širokém spektru barev. Standardní barvy máme vždy na skladě, pokud si však nevyberete, vyrobíme vám požadovanou barvu na objednávku. Proužky suchého zipu, nitě a látky se zpracovávají ve stejném barevném odstínu. Abyste měli jistotu, vždy Vám dodáme vzorky barev z látky.

Technické údaje:

Nůžkové stany jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu i detail. Konstrukce mají vícekomorové a profilované profily. Kvalitní povrchová úprava zajistí dlouhou životnost. Všechny plastové spojky a koncovky jsou z tvrzených materiálů.

Opláštění nůžkových stanů:

• Polyesterová textilie s polyuretanovým zátěrem 230 – 250 g/m2.

• Hydrofobní úprava.

• Odolné proti plísním.

• UV odolnost.

• Samozhášivá úprava.

• Vysoká pevnost.

• Více namáhané části opláštění jsou zesíleny.

• Lepší vypnutí střechy zajišťují speciální popruhy.

Možnosti materiálu:

• Různé typy síťoviny pro bočnice, okna a bannery

• PVC materiál pro opláštění v extrémních podmínkách.

• PVC materiál v transparentní úpravě jak pro samotné opláštění, tak především pro okna.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117