Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Venkovní kuchyně OneQ

Jde o tzv. modulární systém, což v praxi znamená, že nejde o pouhý gril, ale o jednotlivé, samostatně stojící segmenty (gril, dřez, apod.), které k sobě můžete následně libovolně napojit pomocí jednoduchého klipu.

Máte-li málo místa (např. na balkoně), pak stačí segment s grilem. Máte-li terasu, můžete si dokoupit třeba segment s prkénkem na přípravu masa. Ani tak ale varianty nekončí – „vnitřní“ část segmentu lze vyndat a vložit tam jinou část, kterou právě potřebujete. Pokud máte modul s prkénkem, můžete prkénko po nakrájení masa vytáhnout a vložit tam dřez na led, abyste si mohli vychladit šampaňské, dokud budete grilovat. Samozřejmostí jsou také doplňky typu víka s teploměrem, přihrádek, poliček, obraceček… Všeho, co ke správnému grilování ve venkovní kuchyni potřebujete.

Na zimu stačí segmenty přikrýt plachtou, aby byly po ruce, pokud byste chtěli grilovat i v zimě. Vzhledem k tomu, že jejich rozměr je 440 x 440 x 920 cm, můžete je velmi snadno a rychle přenést, kam potřebujete. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu a mají povrchovou protihořlavou úpravu. Dřevěné části (prkénka) jsou vyrobeny z bukového dřeva. Ty můžete na zimu z modulu vyjmout a používat ve své domácí kuchyni.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117