Partnerská sekce
Objednání na servis: +420 326 905 300
Nové objednávky: +420 326 380 300

Sedací vak jako originální dárek

Pokud právě přemýšlíte nad dárkem pro své blízké, pak pro vás máme tip. Milým a zároveň jedinečným dárkem, na jehož "výrobě" se můžete spolupodílet, je sedací vak s vašimi fotografiemi.  

Záleží jen na vás, zda na něm budou fotky z dovolené, vaše děti nebo třeba váš umělecký akt. Originální bude zcela určitě.  

Na našich stránkách si můžete vybrat ze 4 tvarů sedacích vaků zn. TKF a zvolit si ten pravý, který se bude na místě vyjímat nejlépe.  

Pokud byste si chtěli raději zvolit místo fotografií nějaký nevšední vzor či barvu, určitě si vyberete také. Na uvedených stránkách je u každého produktu „konfigurátor“, ve kterém si můžete zvolený tvar „obléci“ do řady designů a ihned si je prohlédnout. Pro každý interiér si najdete ten pravý!  

A proč si vybrat právě sedací vaky zn. TKF?  

  1. Oproti jiným vakům jsou vyrobeny z nepromokavého materiálu, takže je využijete nejen v interiéru, ale také na terase, zahradě. Nemusíte se bát pustit na ně ani svého čtyřnohého miláčka!   
  2. TKF sedací vaky mají dvojité opláštění, tzn. nehrozí vysypání náplně. Náplň (polystyrenové kuličky) je umístěna v samostatném uzavíratelném vnějším obalu. Pozor, toto je velmi důležité mít na zřeteli, pokud zamýšlíte pořídit sedací vak třeba svému dítěti do pokojíčku. Podezřele levný vak může skýtat potencionální nebezpečí.   
  3. Navíc jsou TKF  vaky vyrobeny z nehořlavého materiálu.

Sedací vaky jsou příjemným zpestřením interiéru. Vybírejte je uvážlivě a mějte na paměti, že právě u těchto produktů je kvalita prioritou.

Kontaktujte nás

UŠETŘÍME VÁM ČAS I PENÍZE, PORADÍME VÁM A ZODPOVÍME VAŠE DOTAZY.

Ing. Radek Kysela
Vedoucí obchodní skupiny – Čechy


radek.kysela@tkf.cz
+420 774 216 117

Gabriela Gálová
Obchodní asistentka


gabriela.galova@tkf.cz
+420 774 655 117